'Yeni hayatımın başlangıcı'

Kenan İmirzalıoğlu, arkadaşı Engin Altan Düzyatan'ın düğününde resmen döktürdü. İki dost önce misket havası, sonra iki efe gibi karşılıklı zeybek oynadı

Giriş Tarihi: 31.8.2014

Neslişah Alkoçlar ile Engin Altan Düzyatan'ın merakla beklenen düğün töreni, önceki akşam Hayal Kahvesi Çubuklu 29'da gerçekleşti. Sanat ve sosyete camiasından birçok ünlü ismin katıldığı törende çiftin nikah şahitliklerini; Şadan Kalkavan, Atilla Özhamarat, Alpay Düzyatan ve Basri Vardarlı yaptı. Düğünün konukları arasında; Cem Hakko, Bettina Machler, Haluk-Erengül Ulusoy, Buse Terim-Volkan Bahçekapılı, Çağatay Ulusoy ve Ceylan Çapa gibi isimler de vardı. Denizin dalgalı olmasına rağmen mekana tekneyle giden gelin ile damat, iskeleye çıkarken tehlikeli anlar yaşadı. Gazetecilerin mekana alınmadığı düğünde, görüntülerin dışarıya sızmaması için önlemler alındı. Alkoçlar, Instagram'da Düzyatan ile bir karesini paylaşıp altına 'Yeni hayatımın başlangıcı' diye yazdı.

İŞTE DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR!


BU KONUDA UZMAN
Engin Altan Düzyatan-Neslişah Alkoçlar'ın düğününe Kenan İmirzalıoğlu damga vurdu. Düzyatan ile yakın arkadaş olan İmirzalıoğlu, oyun havaları konusunda tam bir uzman olduğunu bir kez daha gösterdi.

MEMLEKET HAVALARI
İmirzalıoğlu, memleketi Ankara yöresine ait havalarla piste çıktı. Çalan müzik eşliğinde karşılıklı misket oynayan iki arkadaş, ardından Ege havalarına yöneldi. İmirzalıoğlu, İzmirli Düzyatan'la zeybek havasında döktürdü.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yeni hayatımın başlangıcı'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN