Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Deniz Akkaya'dan çarpıcı açıklamalar

Giriş Tarihi: 1.9.2014 17:42 Güncelleme Tarihi: 9.9.2014 11:55

Maddi sıkıntılarla boğuştuğu iddia edilen ve yeni aşkıyla gündeme gelen Deniz Akkaya, Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlandı ve hakkında çıkan iddialara dair çarpıcı açıklamalar yaptı. "Maddi sıkıntı çekmiyorum." diyen Akkaya, "Evlenmeyi ve yeniden çocuk yapmayı düşünmüyorum." dedi.

İşte Akkaya'nın çarpıcı açıklamaları:

"O FOTOĞRAFLAR KENDİ RIZAMLA ÇEKİLMEDİ"

Benim hayatımda bana mutluluk verecek insanlar tabii ki olacak. Ben bekar bir insanım, beni mutlu edip huzurlu kılacak bir insanın olması gayet doğal. Sevgilimle el ele çekilen fotoğrafım kendi rızamla çekilmedi. Hemen "Evlenecek" gibi haberlerle çıkmayalım, böyle aksiyonlara girmeyelim.

"EVLENMEYİ DE ÇOCUK YAPMAYI DA DÜŞÜNMÜYORUM"

Evliliği düşünmüyorum. Bir çocuk daha yapmayı da düşünmüyorum. Tabii ki bana uyan insanlar olacaktır. Ama olsa bile o insanları kızımla tanışmayı düşündürmüyorum. Kızım belirli bir yaşa gelene kadar ailesindeki tek erkek babası olacak. Ne annesinin kocasıyla tanışabilir ne de bir başkasıyla. Benim için bir çocuğun yüzlerce adamla bir araya gelmesi absürd bir şey. Tabii ki bu benim özel hayatımdan feragat etmemi gerektiriyor. Ben biriyle aynı evde yaşamam mesela…Belki ilerde kızım bana diyecek ki "Anne senin mutluluğunu görmek istiyorum" Ama kızım bu kadar ufakken böyle bir şey söyleyemez…

"MADDİ SIKINTIM YOK"

Ben maddi herhangi bir sıkıntı çekmiyorum. Çekersem mutlaka söylerim. Kızımın babası ile ilgili problemler yaşıyorum; gereksiz davalar açıyor ve kaybediyor, tekrar tekrar açıyor. Kızımın ise babasıyla ilgili bir sıkıntısı yok. Belirtmem gerekir ki; babası maddi yükümlüklerini ve kızıyla ilişkisini de doğru bir şekilde yürütüyor. Benimle ilişkisiyse hiçbir zaman doğru bir zeminde yaşanmadı.

Benim maddi sıkıntım yok. Nedense medyada bizim ticaret hayatımızın gelirleri gelirden sayılmıyor. Modelliği kendi isteğimle bıraktım. Modelliğe dönmeye ne ihtiyacım ne de öyle bir derdim var.

"UZUN VADELİ İŞLERDE YER ALMAK İSTİYORUM"

Yakın zamanda yeni televizyon projelerimiz olacak…Bir yıl önce sitkom teklifi aldım. Fakat korkum var; malum erken biten işlerde başarısızlık oyunculara mâl ediliyor. Kanallarla ilişkileri güçlü olan yapımcılarla çalışmak ve uzun vadeli işlerde yer almak istiyorum. Çünkü maddi bir beklentim yok. Televizyonda bir şeyler yapmak niyetindeyim. Aşkım Kapışmak ile birlikte yapacağımız bir proje için görüşmelerimiz sürüyor.
İmzalar atılınca da hemen açıklayacağız.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Akkaya'dan çarpıcı açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN