Simge Tertemiz'den Şebnem Schaefer açıklaması

Giriş Tarihi: 3.9.2014 17:59 Güncelleme Tarihi: 3.9.2014 18:01

Eşi Murat Kadıoğlu'ndan olaylı bir şekilde boşanan ve yakın zamanda yeni bir aşka yelken açan Simge Tertemiz, Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. Eski eşi ile hiç görüşmediğini söyleyen Tertemiz, "Murat Kadıoğlu ile olan evliliğim Şebnem Schaefer sebebiyle bitmedi." dedi.

Simge Tertemiz'in açıklamaları şöyle;

"MURAT İLE ŞEBNEM'İ BEN TANIŞTIRDIM"

Biz Murat'la evliyken Şebnem hayatımızda yoktu. Biz Şebnem Schaefer yüzünden boşanmadık. Bir defile öncesi Murat'la Şebnem'i ben tanıştırdım. Boşanma davası açıldıktan sonra Murat'la Şebnem görüşmeye başladılar ve şu an birlikteler. Bizim boşanmamızsa başka ciddi olaylar yüzünden oldu. Şebnem arkadaşımdı ama dostum değildi.

"BİR KADIN İÇİN YUVASINI YIKACAK KADIN DEĞİLİM"

Bir kadın için yuvasını yıkacak kadın değilim. Biz Şebnem yüzünden boşanmadık. Öyle olsaydı göz yumardım yuvam için bir şeylere. Biz evliyken Şebnem diye biri yoktu hayatımızda.

"MURAT ÇOCUĞUNU GÖRMÜYOR"

Murat Kadıoğlu ile hiç görüşmüyoruz. Çocuğum için yaşantıma dikkat ediyorum. Flört ettiğim her erkekle çocuğumu tanıştıramam ama Berdan ile çocuğumu tanıştırdım. Aile yemeğinde tanıştılar. İlişkime Murat'ın bir tepkisi olmadı, zaten Murat çocuğunu görmüyor. Oğlum Kayra babasını sorduğunda "Uçağa bindi başka şehre gitti." diyorum. Bu yaşadıklarım herkese örnek olsun.

"EVLİLİĞE TÖVBE ETMEDİM"

Şu an için evliliği düşünmüyorum. Ama evliliğe tövbe etmedim. Daha yaşım genç, gelecekte neden olmasın. Öğrendiğim bir şey var ki, aşk için işinden vazgeçmeyeceksin. Ben aşkım için birçok şeyden oldum.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Simge Tertemiz'den Şebnem Schaefer açıklaması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN