Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Burak'ın kokusu bana her şeyi unutturuyor!

Gelecek yıl 3.5 yıllık sevgilisi oyuncu Burak Sağyaşar ile evlenmeye hazırlanan Hatice Şendil: Aşkı düşünmeden, hesaplamadan yaşarım. Burak'ın kokusu ve yanımda olduğu sürece bana verdiği his; hayattaki her şeyi unutturuyor

Giriş Tarihi: 5.9.2014
Rol aldığı dizilerle dikkat çeken Hatice Şendil, 'Karadağlar' dizisinde rol alırken aşk yaşamaya başladığı oyuncu Burak Sağyaşar ile gelecek yıl evlenmeye hazırlanıyor. Şendil, hem özel, hem de iş hayatıyla ilgili bilinmeyenleri BeStyle dergisinden Melis Cenani'ye anlattı:
Bugün arkama baktığımda, her sene mesleği ile evrilen, değişen ve gelişen bir Hatice görüyorum. Her yıl daha fazla özgüveni artan, kendinin farkına varan bir Hatice var karşımda. Artık kendi limitlerimi çiziyor; neyi, nereye kadar zorlayabilirim, nerede durmam gerekir anlamaya çalışıyorum.

KAYGILI VE ENDİŞELİ YİM

Hayata bakış açım her geçen gün farklılaşıyor. Az güvenli, kendi halinde, kaygılı süreçten; bu defolarını kendince manevralarla pozitif haline dönüştürebilen bir yapıya ulaştım. Yolculuğum beni her anlamda tatmin etti.
Kaygılı ve endişeli bir yapıya sahibim. Çok fazla şeyi aynı anda düşündüğüm için bazen unutkan olabiliyor veya her şeye kötümser bakabiliyorum. Bu beni yoruyor. İrade benim için çok önemli. Kendimle bitmeyen bir savaşım var. Bir hedef belirlediysem ona ulaşmak için çok çalışırım. Bu da beni en çok motive eden özelliğim.

TEKRARA DÜŞMÜYORUM

Oyunculuk olarak kendi adıma yapabileceğim en mantıklı ve en doğru şey; bana sunulan seçeneklerden hedeflediğime yakın olanı ve kendimi tekrara düşürmeyecek bir tercih yapmak... En nihayetinde bu bir ekip işidir. Mesela Türk sinemasının 100'üncü yılında, Nuri Bilge Ceylan'ın 'Kış Uykusu' adlı filmle bizlere yaşattığı gururu ben de bir oyuncu olarak yaşamak isterdim.

İLİŞK İMİZ BAŞKA
Bir erkekte dikkatimi çeken ilk şey; o kişinin üslubu ve kendine has tarzıdır. Renkli ve desenli gömlekler, gereğinden fazla kısa paçalar, babet tarzı ayakkabılar ise erkek giyiminde beni iten detaylardan...
Aşkı düşünmeden, hesaplamadan yaşarım. Aşkın kendisine ait olmaya inanırım. Sevgilim Burak'la (Sağyaşar) bambaşka bir şey var. İlişkimiz boyunca ben hep onun yanında olmak istedim, o da benim. Burak'ın kokusu ve yanında olduğum zaman verdiği his, bana her şeyi unutturuyor. Bildiğim her şeyi unutturan ve her geçen gün beni daha da büyüleyen bir adamın aşkını yaşıyorum.

Maskülen bir giyim tarzım var
Modayı takip etmeye en yakın arkadaşım sayesinde başladım. Arkadaşım kurduğu marka ile yeni tasarımlar oluşturdu ve yenilikçi yaklaşımı ile benim de modayı merak etmeme sebep oldu. Aslında, sadece giyinmenin değil, detaylı bir ölçü oluşturmanın moda olduğunu anladım ve artık daha çok saygı duyuyorum.

ATLET SEVERİM
Kendime has bir stilim vardır ve maskülen giyinirim. Yırtık jean, deri etek, beyaz gömlek, atlet, spor ayakkabılarım vazgeçilmez parçalarımdandır. Bazen hiç kombinleyemediğim veya 'Keşke almasaydım' dediğim birçok parça dolabımda giyileceği günü bekler.
Günlük hayatımda tercihim spor giyinmekten yana. Özel gece ve davetlerde ise önemli tasarımcılardan fikir alırım. Herkesin benimsediği moda akımlarından uzak dururum.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burak'ın kokusu bana her şeyi unutturuyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN