Mahmut Hekimoğlu hakkındaki iddialara cevap verdi

Giriş Tarihi: 5.9.2014 17:43 Güncelleme Tarihi: 5.9.2014 17:45

Yeşilçam'ın usta oyuncularından Mahmut Hekimoğlu'nun sağlık sorunları yaşadığı ve maddi durumunun kötü olması sebebiyle zor günler geçirdiği iddia edilmişti.

Hekimoğlu, Söylemezsem Olmaz programına katıldı ve hakkındaki iddiaları canlı yayında cevapladı.

Usta oyuncunun açıklamaları üzerine programa telefonla katılan Nuri Alço ise, "Mahmut Hekimoğlu'nun hastane masraflarını ödediği" iddiasını yalanladı.

Mahmut Hekimoğlu'nun açıklamaları şöyle;

"KİMSEYE İHTİYACIM YOK"

Benim bir ailem var. Kalabalık bir aileyiz. Ben oyunculuk ve yapımcılık yapmış bir insanım. Benim maddi refahım aileden geliyor. Maddi sıkıntılarım olmadı. Hastane paralarımı da başkalarının ödediği doğru değil. Zaten sigortam var benim. Kimseye ihtiyacım yok. Sağlık sorunlarım sebebiyle yapımcılığa ara verdim, battı diye yazdılar.

"ONURUM KIRILDI"

Nuri Alço'nun hastane masraflarımı ödediği doğru değil. Ama manevi anlamda çok yanımda oldu. Ben hastanelere beş kuruş para ödemedim. Benim onurumu kırdılar. Benim kızım var. Tanıdıkları kızıma soracaklar hakkımda çıkan yalan iddiaları.

Hekimoğlu'nun açıklamalarının ardından programa telefonla bağlanan Nuri Alço ise şöyle dedi:

"BÖYLE BİR ŞEREFSİZLİK OLABİLİR Mİ?"

Mahmut benim 40 yıllık arkadaşım. Maddi hiçbir yardımım olmadı. Böyle bir dedikodunun çıkması çok üzdü beni. Böyle bir şerefsizlik olabilir mi? Hastalığını İzmir'de öğrendik. Kendisi şu an aslan gibi. Yeşilçam'daki herkesin arkasındayız. Bizi neden dizilerde göremediğinizi yapımcılara sorun. Biz aslan gibi yerimizdeyiz. Bize göre bir şeyler olduğu sürece her zaman varız.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mahmut Hekimoğlu hakkındaki iddialara cevap verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN