A Haber sezona bomba gibi giriyor

Haberin adresi A Haber, yeni yayın döneminde de birinci olma iddiasını sürdürüyor. Başarılı gazeteciler; politikadan ekonomiye, sanattan spora hayatın her alanındaki haberleri ustaca yorumlayıp değerlendiriyor

Giriş Tarihi: 6.9.2014
A Haber, yeni yayın döneminde de dinamik kadrosuyla gündemin nabzını tutmaya devam ediyor. A Haber; politikadan sanata, ekonomiden spora hayatın her alanından haberleri, HD yayın kalitesi ile seyirciyle buluşturuyor. İşte A Haber'in yeni sezonda da gündem yaratacak programları:

MEDYA DÜNYASI

Nihan Günay'ın sunduğu 'Medya Dünyası', hafta içi her gün saat 10.00'da, A Haber ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Günay, "Yeni yayın döneminde de 'Medya Dünyası'nı sabah kuşağının en çok izlenen haber programı yapacağız. Seçkin konuklar ve medyaya yön veren gazetecilerle gündemi değerlendireceğiz. Gazete manşetleri ve köşe yazarlarının yorumları da 'Medya Dünyası'nda olacak" diyor.

Z RAPORU
Şafak Tükle'nin sunduğu 'Z Raporu', hafta içi her gün saat 12.20'de ekonominin nabzını tutacak.

KADRAJ
Zeynep Bayramoğlu, hafta içi her gün saat 19.00'da günün gündeminde ne varsa konuklarıyla enine boyuna 'Kadraj'da tartışıyor.

BİZE SORUN Çalışma
hayatı, tüketici hakları ve sosyal güvenlik hakkındaki sorularınız; Takvim Gazetesi Ekonomi Müdürü Faruk Erdem'in sunduğu 'Bize Sorun'da yanıtlanıyor. Program, hafta içi her gün saat 16.15'te yayınlanıyor.

YÜZDE 100 SİYASET
Sevilay Yükselir'in sunduğu 'Yüzde 100 Siyaset'te yaşanan son gelişmeler, konukların da katılımıyla değerlendiriliyor. Program, her pazartesi günü saat 22.00'de yayınlanıyor.

MEMLEKET MESELESİ
Can Okanar'ın sunduğu 'Memleket Meselesi' her Salı günü saat 22.00'de ekrana geliyor. Okanar, "A Haber yeni sezonda da habercilikteki öncülüğünü sürdürecek. İzleyicilerimiz; canlı ve sıcak haberleri bizlerle birlikte yaşamaya devam edip Türkiye'de ve dünyada olanları önce A Haber'den öğrenecekler" diyor.

ARKA PLAN
Siyasetin şifreleri, 'Arka Plan'da tartışılıyor. Nihan Günay soruyor, konunun uzmanları her çarşamba saat 22.00'de canlı yayında tartışıyor.

AKLIN YOLU
Banu El'in sunduğu 'Aklın Yolu'nda Türkiye gündemi konuşuluyor. Konunun uzmanları, gazeteci ve akademisyenler her perşembe saat 22.00'de soruları yanıtlıyor.

DEŞİFRE
Mehmet Ali Önel yönetimindeki 'Deşifre' her cuma saat 22.00'de A Haber izleyicileriyle buluşuyor. Gündemdeki olaylar farklı bir bakış açısıyla ekrana taşınıyor.

HAFTA SONU PROGRAMLARI

HAYAT KÜRLERİ
Hüseyin Özcan soruyor; Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sağlıklı ve doğal yaşamın sırlarını her cumartesi günü A Haber ekranlarında açıklıyor.

OTORİTE
Halit Bolkan'ın sunduğu 'Otorite', her cumartesi günü otomobil dünyasıyla ilgili yenilikleri takip ediyor.

LEZZET SOFRASI
Ayşe Tüter'in sunduğu 'Lezzet Sofrası', her cumartesi günü Türkiye'nin her yöresinden yemekler ve pratik bilgilerle ekrana geliyor.

YARIN
Sabah Gazetesi Ekonomi Müdürü Şeref Oğuz'un sunduğu 'Yarın', cumartesi günleri ekonomi dünyasını her yönüyle ekrana taşıyor.

MÜZİK'A
Müzik dünyasının nabzı, her cumartesi 'Müzik'A'da atıyor. Ayhan Güngör'ün sunduğu 'Müzik'A'da her hafta konserler, festivaller, klipler, yeni albümler; kısacası müziğe dair her şey yer alıyor.

YAZ- BOZ
Ergün Diler ve Bekir Hazar, A Haber ekranlarına Türkiye üzerinde oynanan oyunları masaya yatırıp ve kurulan tezgahları deşifre etmek için geliyor. Program, her cumartesi saat 22.00'de yayınlanıyor. Ergün Diler, "Olan bitenden haberiniz olmasını istiyorsanız gözünüz kulağınız A Haber'de olsun" diyor.

DİJİTAL ÇAĞ
En yeni teknolojiler, son çıkan ürünler ve teknoloji haberleri, her pazar Şafak Tükle'nin sunduğu 'Dijital Çağ'da ekranlara geliyor.
SEYAHATNAME
Kerim Ulak'ın sunduğu 'Seyahatname', her pazar saat 18.10'da ekrana geliyor. Programda, Türkiye'nin her yöresi adım adım geziliyor.

SON SA YFA
Her cumartesi ve pazar sporun gündemi, özel konuklarla 'Son Sayfa'da yorumlanıyor. Mustafa Göksu, Ceyla Büyükuzun ve Ender Bilgin programı dönüşümlü sunuyor.

SPOR MEYDANI
Sadece yorumcuların değil, taraftardan muhabire sporun içindeki herkesin söz sahibi olacağı 'Spor Meydanı'; spor gündemini ve futboldaki sıcak gelişmeleri, canlı bağlantılar ve özel dosyalarla ekrana getiriyor. Ender Bilgin'in sunacağı program her pazar saat 22.00'de yayınlanıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
A Haber sezona bomba gibi giriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN