Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çılgınca para harcıyor

Dünyanın en çok kazanan pop yıldızlarından Britney Spears; geçtiğimiz yıl kıyafetlere ve kozmetik ürünlerine yaklaşık 80 bin dolar harcadı. Ünlü şarkıcının cebinden, çok sevdiği köpekleri içinse 31 bin dolar çıktı

Giriş Tarihi: 8.9.2014
7 milyon doları nakit olmak üzere 41 milyon dolarlık mal varlığına sahip olan Britney Spears, para harcama konusunda sınır tanımıyor. Ünlü şarkıcının geçtiğimiz yıl harcadığı her kuruş, mahkeme belgesiyle ortaya çıktı. Malvarlığını babasının kontrolünden geri almak için dava açan Spears; harcamalarının detaylarını 93 sayfalık bir dosya ile mahkemeye sundu. İşte ünlü şarkıcının çılgın harcamalarından göze çarpanlar:
Spears, geçen yıl köpeklerine toplam 31 bin 234 dolar harcadı. Bu paranın 5 bin doları, köpek bakıcılarına gitti.
Bir yılda 15 bin doları sigortalara, 17 bin doları yemek ve eğlenceye, 31 bin doları kişisel masraflarına ayıran Spears, çıktığı lüks tatiller içinse 20 bin dolar harcadı.
Ünlü şarkıcı, evinde çalışan görevlilere ve asistanlarına bir yılda 131 bin dolar maaş ödedi.
Bir yılda 41 bin dolarlık kıyafet ve aksesuvar satın alan Spears, kozmetik ürünlerine ise 35 bin dolar harcadı. Ünlü yıldız, tek seferde en büyük harcamasını 7 bin dolar ile Christian Louboutin mağazasında yaptı.

10 BİN DOLARA ATV
Pottery Barn marka mobilyalara 10 bin dolar ödeyen Spears, oğulları için bin dolara bisiklet ve 10 bin 700 dolara ATV aldı.
Garajında bir Land Rover, bir Mercedes, bir Smart ve bir Cadillac'ı bulunan ünlü şarkıcıya, otomobillerinin yıllık sigortası 24 bin dolara mal oldu. Otomobillerin diğer giderleri ise 41 bin dolar civarındaydı.
Spears, sadece telefon faturalarına bir yılda 3 bin dolar ödedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çılgınca para harcıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN