Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Demet Akalın Oprah’ın izinde

Giriş Tarihi: 10.9.2014 14:37

Zirveden inmeyen şarkıları ve samimiyetiyle milyonların beğenisini kazanan Demet Akalın, başarısına katkıda bulunan çalışma arkadaşlarına gösterdiği vefayla da örnek oluyor. Yaptığı jestlerle tüm ekibinin kalbini kazanan Akalın, son olarak yakın arkadaşı ve iletişim danışmanı Özgür Aras'ın yeni mekanı eelence'de ücret almadan sahneye çıkacak.

Demet Akalın başarılı müzik kariyerinin dışında, Amerikalı ünlü televizyoncu Oprah Winfrey gibi çalışma arkadaşlarına yaptığı jestlerle de övgüyü hakkediyor.

Tüm çalışma arkadaşlarını tatile götüren, düğünlerini organize eden Demet Akalın, son jestini uzun yıllardır birlikte çalıştığı iletişim danışmanı Özgür Aras'a yapacak.

Popun kraliçesi, Özgür Aras'ın bir kaç yıl önce gece hayatına kazandırdığı ve defalarca İstanbul'un en iyi on kulübünden biri seçilen mekanı "eelence"'de sahneye çıkacak.

Eelence'nin yeni yerinde 17 Eylül Çarşamba akşamı hiçbir ücret almadan şarkılarını seslendirecek olan Akalın, sevenleriyle birlikte eğlenecek.

Akalın'ın ekip arkadaşlarına yaptığı bu jestler, sanat dünyasında takdir toplayıp ekip işinin önemini vurgulaması açısından da tüm meslektaşlarına örnek oluyor.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Demet Akalın Oprah’ın izinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN