Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Renkli etkinlikler minikleri bekliyor

Giriş Tarihi: 11.9.2014
Kendi robotunu tasarlayacak
İstinyepark, 14 Eylül'e kadar çocuklara unutamayacakları bir okula dönüş hediyesi veriyor. Dileyen tüm çocuklar, Robo- Kids etkinliğinde kendi robotlarını yaparak, robot mühendisi olmanın ilk adımlarını atacak. Çocuklara; robotların hareketleri, sinir sistemi ve robot tasarlama konularında bilgiler verilecek. Çocuklar yaptıkları robotları evlerine götürebilecek.

En eğlenceli müze deneyimi
Başakşehir'deki Mall of İstanbul, okula dönüş hazırlığı yapan çocukları 14 Eylü'e kadar Geri Dönüşüm etkinliğine davet ediyor. Çöps Çetesi karakterleri; Çöps Müze alanını ziyaret eden çocuklarla, geri dönüşüm konulu çizgi filmler izliyor ve eğlenceli oyunlar oynuyor.

Yaratıcı yönlerini geliştirmek için...
Optimum Çocuk Kulübü, Eylül ayı boyunca her hafta sonu, eğlenceli okula dönüş atölyeleri düzenliyor. TED Rönesans Koleji'nin katkılarıyla gerçekleşen etkinlikler; çocukları, eğlenirken yaratıcı yönlerini geliştirmeye davet ediyor. Çocuklar, ücretsiz katılabilecekleri etkinliklerde; kalem kutusu süsleme, pano hazırlama, ders programı düzenleme, mutfak önlüğü yapma ve kurabiye süsleme gibi çalışmalar yapıyor. Çocuklar, bu çalışmalarla yaratıcı yönlerini geliştiriyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Renkli etkinlikler minikleri bekliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN