Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Serdar Bilgili hakkında şok iddialar

Giriş Tarihi: 11.9.2014 17:34 Güncelleme Tarihi: 11.9.2014 17:48

Ünlü işadamı Serdar Bilgili'nin nüfusuna almadığı çocuğunun annesi Aysel Yolaçan, Söylemezsem Olmaz programına konuk oldu. İlk kez konuşan Yolaçan, yaptığı açıklamalarla şoke etti.

Beşiktaş'ın eski Başkanı Bilgili'den 8 yaşında bir kızı olduğunu açıklayan Yolaçan, yaşadıklarını şöyle anlattı;

"SERDAR DOĞUM GÜNÜMDE EVLENME TEKLİF ETTİ"

Adana'dan İstanbul'a çalışmaya geldim. Serdar ile 2002 senesinde arkadaş ortamında tanıştık. Serdar ile tanıştıktan sonra çalışmayı bıraktım. Çok büyük bir aşk yaşadık. İlişkimiz çok güzeldi. 2006'da kızım Derin doğdu ve bazı problemler başladı. Serdar doğurmamı hem istedi hem istemedi. Ben doğurmak istediğimi söyledim. Serdar Bey bana doğum günümde evlenme teklif etti.. 2004 yılında, mum ışığında dans ettik. Bana siyah beyaz özel bir gerdanlık almıştı. Evet deyip evlilik teklifini kabul ettim.

"SERDAR KIZININ DOĞUMUNA GELMEDİ"

Serdar'ın ağzı çok iyi laf yapar."Ben aşık oldum sana" demişti bana. Doğuracağımı söyleyince sekizinci aya kadar benimle görüşmedi. Sekizinci ayda beni aradı ve "Erkek mi kız mı?" dedi. Doğum masraflarını karşılamak için hesap numaramı istedi… Kızının doğumuna da gelmedi. "Resimlerini gönder bana." dedi. Serdar kızını ilk kez 2.5 yaşında görmeye geldi. Gece saat 01.00 gibi aradı ve "Geliyorum." dedi…Gelip ilk kez gördü kızını. Evin merdiveninde karşılaştılar, merdivende birbirlerine sarılıp dakikalarca öyle kaldılar. Serdar gözyaşlarını tutamadı.

"TEHDİTLER ALIYORUM"

Babalar günü için kızımın resimlerinden klip yapıp Serdar'a göndermiştim. Serdar beni aradı ve izlerken gözlerinin dolduğunu söyledi. Derin babasını yurtdışında biliyordu. Derin'i nüfusuna alması için Serdar'ı dava ettim. Serdar Bilgili ile 1,5 yıldır davamız devam ediyor. Serdar çocuğunu inkâr ediyor, dava başladığından beri de bizimle görüşmüyor. Dava açmadan önce Serdar ile çok konuştum ama bana başka yol bırakmadı. Son 1 aydır telefon yoluyla tehditler alıyorum. Ama beni hiç kimse davamdan vazgeçiremez.

"SERDAR'IN ATTIĞI BÜTÜN MESAJLAR DURUYOR"

İki yıl önceye kadar Serdar her şeyimizi karşılıyordu. Mahkeme açıldıktan sonra Serdar hiçbir şekilde bana yardım etmedi. Önce arabamı sattım, sonra yazlığımı sattım. Serdar Bilgili mahkemeye "İlişkimiz tek gecelikti" dedi. Bir bayan olarak onurum ve gururum hiçe sayıldı. Serdar'ın 2002'den 2013'e kadar bana attığı bütün mesajlar duruyor.

"DERİN BENİM BİYOLOJİK KIZIM"

Son görüşmemizde bir cümlesi bana çok dokundu. "Verecek misin mahkemeye, yoksa bekleyecek misin?" dedi. "Derin benim sadece biyolojik kızım, başka da bir şeyim değil." dedi. Kullandığı bir kelime daha var "Sen Türkiye'de mahkemelerin nasıl ilerlediğini bilmiyorsun galiba." dedi.

"İNTİHARI DÜŞÜNDÜM"

Bankaya para yatırayım, bir ev daha alayım dedi kabul etmedim. "Ben kızımı nüfusuna almanı istiyorum.." dedim. Benim psikolojim çok bozuktu. Psikolojik destek aldım. İntiharı düşündüm, ama kızım ağır bastı.

"SERDAR KIZINI TELEFONUNDAN ENGELLEDİ"

Serdar'ın Fransız sevgilisinin hamile olduğunu ve doğum yaptığını duydum. Bir anne olarak düşünün ki; doğmamış çocuğunu kabul ediyor, 6 yaşındaki kızını nüfusuna almıyor. Derin geçen yılki doğum gününde sabah erken kalktı "Babam doğum günümü unutmaz, babamı bekleyeceğim." dedi. Ben özel bir hat almıştım Serdar telefonlarıma çıkmadığı için. Kızım aradı babasını cevap vermedi. Telefondan mesaj çekti "Babacığım biliyor musun bugün günlerden ne?" diye. Babası Derin'i telefonundan engelledi ve Derin hüngür hüngür ağlayıp "Babamdan nefret ediyorum." dedi.

"DERİN ABLASIYLA TANIŞMAK İSTİYOR"

Şu an 5 aylık bir ilişkim var. Serdar Bilgili'nin yerine şu anki erkek arkadaşım kızıma babalık yapıyor. Derin de Serdar gibi Beşiktaşlı. Derin ablasını çok merak ediyor. Tanışmayı çok
istiyor.

"GİZEM ÖZDİLLİ SERDAR BİLGİLİ'DEN HAMİLE KALDI"

Yolaçan ayrıca, ünlü manken Gizem Özdilli'nin de Bilgili'den hamile kaldığını ancak çocuğunu aldırmak zorunda kaldığını söyledi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Serdar Bilgili hakkında şok iddialar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN