Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hollywood evlilik terapisinde!

Sinema ve müzik dünyasının ünlü çiftleri, evliliklerini kurtarmak veya aralarındaki aşkı canlı tutmak için terapistlerden yardım alıyor

Giriş Tarihi: 13.9.2014
Her ne kadar zengin ve ünlü olurlarsa olsunlar; dünyanın en ünlü çiftleri bile evlilikleri konusunda terapistlerden yardım almaya ihtiyaç duyuyor. Boşanacakları iddia edilen Beyonce ile Jay Z, dünya turnelerinde bile evlilik terapilerini aksatmazken; Gwen Stefani-Gavin Rossdale, Pink-Carey Hart ve Ben Affleck-Jennifer Garner gibi ünlü çiftler de, evliliklerini canlı tutabilmek için terapistlerin kapısını aşındırıyor.

PINK-CAREY HART
Ünlü çift, iki yıl evli kalıp 2008 yılında ayrılma kararı almıştı. Ancak çift, evlilik terapisi almaya başladıktan sonra yeniden bir araya gelmişti. Çift halen düzenli olarak terapiye giderken; Pink, "Terapiler bana evliliğin yüzde 100 bağlılık demek olduğunu öğretti" diyor.

BEN AFFLECKJENNIFER GARNER
2005 yılında evlenen ve üç çocuk sahibi olan Affleck ile Garner, uzun yıllardır çift terapisini aksatmıyor. Geçtiğimiz haftalarda Los Angeles'taki bir terapi merkezinden çıkarken görüntülenen ünlü çift, evliliği 'emek gerektiren bir çalışma' olarak nitelendiriyor.

BEYONCE-JAY Z

Boşanma aşamasında oldukları iddiaları karşısında sessizliklerini koruyan Beyonce ile Jay Z, altı yıllık evliliklerini kurtarmak için terapiste gitmeye başladı. Dünya turnelerine devam eden çift, terapistleriyle online olarak görüşmeye devam ediyor. Terapide; Jay Z'nin baskıcı tavırlarının ele alındığı konuşuluyor.

GWEN STEFANIGAVIN ROSSDALE
11 yıldır evli olan çift, Rossdale'in eski sevgilisinden bir çocuğu olduğunun ortaya çıkmasıyla sıkıntılı günler geçirmişti. Uzun yıllardır psikolojik danışman Adrien Survol Rivin'den yardım alan çift, bu skandalı geride bırakmayı başardı. Stefani, evlilik terapisinin en eğlenceli yanının, birisi hakkında çok fazla şey öğrenmek olduğunu söylüyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hollywood evlilik terapisinde!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN