Burcu Esmersoy'dan samimi açıklamalar

Ekranların sevilen sunucusu Burcu Esmersoy, hakkında merak edilen soruları, telefonla bağlandığı Söylemezsem Olmaz programında içtenlikle cevapladı.

Giriş Tarihi: 15.9.2014 14:51 Güncelleme Tarihi: 15.9.2014 14:54
Sevgilisi Başar Savur'un geçmişte birliktelik yaşadığı Özgü Namal için, "İkimizin arasında bir sıkıntı yok, Özgü dünya tatlısı bir insan." diyen Esmersoy, evlenmeyi ve çocuk yapmayı çok istediğini açıkladı. Ali Atıf Bir'in kendisi için söylediği, "Türkiye Burcu Esmersoy'u abarttı ki abarttı. Yok böyle bir marka taşıma gücü bu kızcağızda!" sözlerini de cevaplayan ünlü sunucu, "Ali Bey programına gitmediğim için bana kızmış olabilir." dedi.

Burcu Esmersoy'un açıklamaları şöyle;

"EVLİLİK SÖYLENTİLERİ HAKKINDA KONUŞMAYACAĞIM"

Evlilik söylentileri hakkında konuşmama kararı aldım. Geçen sefer çok konuştum, olmayınca da insanlar hayal kırıklığa uğradı. Bundan böyle insanlarda beklenti yaratmak istemiyorum. İlişkilerimin hepsi ciddi ilişkiler oluyor. Her şey çok güzel gidiyor, ama aşkın bittiği noktada, evlilik için saygı ve sevginin devam etmesi gerekir ya; onları göremeyince evlenmemek gerektiğini düşünüyorum.

"ALDATILMADIM!"

Hak etmediğim şeylere maruz kaldığım konuşuluyor, böyle bir şey söz konusu değil. Hakkımda çıkan 'Aldatıldı!' haberleri de doğru değil. Birlikte olduğum kimseden öyle bir şey görmedim. Olursa ayrıldıktan sonra bir birliktelik oluyor; insanlar da aldatıldık zannediyorlar. Benim gizli saklım yok. Utanılacak hiçbir şeyim yok. Gizli saklı, yasak bir aşk da yaşamadığıma göre her şeyim ortada.

"ÖZGÜ NAMAL İLE ARAMIZDA BİR SIKINTI YOK"

Özgü Namal ile aynı ajanstayız. Görüşüyoruz. Onun Başar ile ilişkisi biteli 1.5 yıl olmuş, Neden böyle şeyleri düşüneyim ki? Özgü dünya tatlısı bir insan, ikimizin arasında hiçbir sıkıntı yok, olamaz da!

"ÇOCUK İSTİYORUM"

Başar'ın ailesiyle 5 yıl önce tanıştım. Çocuk istiyorum. Bir çocuğumun olması gerektiğini düşünüyorum. Çocuktan da öte, evlilik ne kadar zor olursa olsun mutlaka evlenilmeli diye düşünüyorum.

"SÖZLERİM YANLIŞ ANLAŞILDI"

'Kadınlığın tadını çıkartıyorum.' sözlerim yanlış anlaşıldı. Bu sözü söyleme sebebim; spor sipikerliği yaptığım dönemde erkeksi bir ortamda çalışıyordum ve erkeksi bir tavrım vardı. Eski programlarımı izlediğimde kıyafetlerimden davranışlarıma kadar erkeksi olduğumu görüyorum. NTV Spor'dan ayrıldıktan sonra ise kadın olduğumu fark ettim. Söylediğim sözde ilişkilerimle alakalı bir yorum söz konusu değildi.

"ALİ ATIF BİR BANA KIZMIŞ OLABİLİR"

Ali Bey programına gitmediğim için bana kızmış olabilir. Bazen kızdığımız insanların canını yakmak istediğimiz olmuştur. Ali Bey haklıdır da. Sözlerini karalama olarak düşünmüyorum, bu tür şeyler olabilir.

"ÜRÜNLERİMİZDEN HÜLYA AVŞAR'A DA YOLLAYACAĞIM"

Ticarete atılıyorum. Yakın bir arkadaşımla tekstil şirketi kurdum. Spor yapan bayanlar beni anlayacaktır, spor kıyafeti bulmakta çok zorlanıyoruz. Biz bütün isteklere cevap verebilecek güzel taytlar ve spor sütyenleri yaptık, onları satacağız. Hülya Avşar'a da yollayacağım. Onun çok beğeneceği bir ürünümüz var.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burcu Esmersoy'dan samimi açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN