Dostlar sporda görsün!

Düzenli olarak gittiği spor salonundan hep topuklu ayakkabıları ve full makyajıyla çıkan Taylor Swift'in; aslında spor yapmadığı, gazetecilere ve hayranlarına numara çektiği iddia ediliyor

Giriş Tarihi: 17.9.2014
Birçok ünlü yıldız, spor salonundan rahat kıyafetler ve dağılmış saçlarla çıkarken, genç şarkıcı Taylor Swift bunun tam tersi bir görüntü sergiliyor. Haftanın hemen her günü New York'taki ModelFit Gym ve Tracy Anderson Studio'ya giden güzel yıldız, çıkışta objektiflere hazırlıksız yakalanmamak için büyük çaba sarf ediyor. Spor salonundan yüksek topuklu ayakkabılı, mini elbiseli, full makyajlı ve saçları yapılmış olarak çıkan Swift'in bu görüntüsü herkesi şaşırtıyor.

'ÇOK SIKI ÇALIŞIYOR'
Genç şarkıcının spor sonrası böylesine kusursuz görünmesi, gerçekten spor yapmadığı söylentilerinin çıkmasına neden oldu. Swift'le aynı salona giden bir kişi, bu konuda InTouch dergisine şunları söyledi: "Taylor, gerçekten çok sıkı çalışıyor ve her gün çok fazla ter atıyor. O, herkes gibi eve gitmek yerine, spor salonunda duş alıp saçlarına şekil veriyor." Ünlü şarkıcının, spor eşyalarını koyduğu çantasını da bodyguard'ına taşıtması dikkat çekiyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dostlar sporda görsün!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN