4 ayda tam 17 kilo verdi

Giriş Tarihi: 17.9.2014 16:20 Güncelleme Tarihi: 17.9.2014 16:21

Ünlü şarkıcı Fulden Uras geçtiğimiz günlerde hayatının sürprizini yaşamış ve sahnede evlilik teklifi almıştı. Ünlü şarkıcı Söylemezsem Olmaz programına bağlandı ve aldığı evlilik teklifinin detaylarını anlattı. 4 ayda tam 17 kilo verdiğini açıklayan Uras, aç kalarak değil yiyerek kilo verdiğini söyledi.

Fulden Uras'ın açıklamaları şöyle;

"GÖZYAŞLARIMI TUTAMADIM"

Cuma günü bir kulüpte konserim vardı. Sahneye çıktım, konser gayet güzel gidiyordu ve çok yoğun bir katılım vardı. 3-4 şarkından sonra sunuculardan biri "Bir evlenme teklifi olacak." dedi. Bu sahnede sık sık yaşanan bir şeydir. O an Kutsi'nin ilan-ı aşk şarkısı çalmaya başladı. Kim gelip evlilik teklif edecek diye merak ederken, bir de baktım ki benim erkek arkadaşım çıkıp geldi. Ben kendisini işi dolayısıyla Çorlu'da biliyordum. Şok oldum. Bir ateş sardı vücudumu ve gözyaşlarımı tutamadım. Hep soruyordum ona ne zaman evlilik teklif edeceğini. Gerçekten çok büyük bir sürpriz yaptı bana.

"7 YILDIR BİRLİKTEYİZ"

7 yıldır birlikteyiz ama basında hiç yer almadık. Demek ki kimsenin gözüne sokmazsanız ilişkiniz gözlerden uzak, nazar değmeyen bir halde yaşanabiliyormuş.

"OT YİYEREK 17 KİLO VERDİM"

Son 4 ayda 17 kilo verdim. Daha çok sebze ile beslendim. Yürüdüm, sağlıklı yaşadım. Karbonhidrat ile proteini ayırınca kilolar gidiyor. Biz Giritliyiz. O sebeple otlarla aram iyi. Aç kalarak değil yiyerek zayıfladım. Gıda rejimlerine karşıyım.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
4 ayda tam 17 kilo verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN