Ortalığı karıştıran ihanet!

Sevgilisi Buğra Toplusoy'un kendisini Fransız bir kadınla aldattığı iddialarını reddeden Ceyda Ateş: Her şey iyi gidiyor. Buğra Amerika'da; bazen o Türkiye'ye geliyor, bazen ben yanına gidiyorum. İstediğimiz gibi bir hayat yaşıyoruz

Giriş Tarihi: 17.9.2014
Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Buğra Toplusoy'un kendisini Fransız bir kadınla aldattığı iddia edilen oyuncu Ceyda Ateş, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı. İddiaları reddeden Ateş, şunları söyledi: "Aldatılmak söz konusu değil. Buğra ile bu konular üzerinde durmuyoruz. İlişkimizde her şey iyi gidiyor ama insanlar sürekli bizimle uğraşıyor. Ortaya çıkan fotoğraflar ise eski. Ben Türkiye'deyim, Buğra ise Amerika'da; ama biz her dakika konuşuyoruz. Onunla istediğimiz gibi bir hayat yaşıyoruz. Hakkımızda çıkan haberlere gülüyorum. Evliliği ise konuşmadık. İleride olursa olur." Ateş'in bu açıklamalarının ardından, Toplusoy'un Fransız sevgilisi olduğunu ettiği kadınla fotoğraflarını medyaya servis eden Müge Güzel programa telefonla katıldı. Ateş ile Toplusoy'un 14 Şubat'tan beri görüşmediklerini söyleyen Güzel, çarpıcı açıklamalar yaptı: "Buğra ile fotoğrafları çıkan Fransız çok yakın arkadaşım, adı Diene. O fotoğraflar eski değil, yeni. Ceyda Ateş'in Instagram hesabına bakarsanız; Buğra ile aldıkları yavru bir köpeğin fotoğraflarını görürsünüz. Arkadaşımın da o köpekle resimleri var. Her erkek, sevgilisine yakın olmak ister ama olamıyorsa onu aldatır. Ben Diene'ye 'Bu adamla birlikte olma' dedim, Ceyda ile ilişkisini anlattım. Kendisi ise bana Buğra ile mesajlaşmalarını yolladı. Buğra; Diene'ye, üzerine çok geldiği için Ceyda'dan bıktığını söylemiş.

'CEYDA'DAN NEFRET EDİYORUM'
Buğra Toplusoy'un, Ceyda Ateş'i Fransız arkadaşı Diene ile aldattığını söyleyen Müge Güzel, şunları söyledi:
Buğra ile Diene ilk olarak Instagram'da tanıştılar. Diene, Buğra'yı seviyor. Fotoğrafları medyaya servis etme sebebim ise Buğra'nın Diene'ye attığı mesajlar. Buğra ona "Ben Ceyda'dan nefret ediyorum. Biz ayrıldık ama hakkımda çıkan haberler beni rahatsız ediyor" demiş.
Buğra, Türkiye'ye gelemez. Green kart sebebiyle Amerika'dan çıkışı yasak. Ceyda, Amerika'ya gittiğini söylüyor ama en son 14 Şubat'ta oradaydı, yani görüşmüyorlar; elimde kanıtlarım var.
Diene bir ay boyunca Buğra ile birlikte kaldı. "Bu çocuk gündemde olmayı sevdiği için Ceyda ile ilişkisine devam ediyor" diyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ortalığı karıştıran ihanet!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN