Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Turgut Toplusoy'dan sert açıklamalar

Sevgilisi Ceyda Ateş'i aldattığı iddiasıyla son günlerin en popüler ismi olan Buğra Toplusoy'un babası Turgut Toplusoy, sert açıklamalar yaptı.

Giriş Tarihi: 17.9.2014 11:42 Güncelleme Tarihi: 17.9.2014 13:43
Ünlü oyuncu Ceyda Ateş'in sevgilisi Buğra Toplusoy tarafından aldatıldığı ortaya çıkmıştı. Buğra Toplusoy'un babası Turgut Toplusoy, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve çok sert açıklamalar yaptı. "Bu kadar basit olacaksam yaşamayayım daha iyi" diyen Toplusoy, oğlu ile görüşmediğini söyledi.

Turgut Toplusoy'un açıklamaları şöyle;

"ŞİRKETİMDEKİ İNSANLAR DEDİKODU YAPAR DİYE KONUŞMUYORUM"

Buğra ile ilgili hiçbir şey konuşmuyoruz. Kardeşleri duymasın diye konuşmuyoruz. Çocuklar duyarlarsa üzülürler diye konuyu kapattık. Ben de çok üzülüyorum. Şirketimdeki insanlar dedikodu yapmasın diye konuşmuyorum.Benim binlerce çalışanım var; bu insanlar Buğra ve benim hakkında dedikodu yapabilirler. Gündem olmasın diye Buğra hakkında konuşmuyorum.

"85 YAŞINDAKİ ANNEM İZLEYİP ÜZÜLÜYOR"

Buğra'nın meseleleri beni ilgilendirmiyor. Umarım Allah doğru yolu ona gösterir. Başka bir hanımefendinin arkasından konuşmak benim ahlaki değerlerine aykırıdır.Benim annem 85 yaşında televizyon izleyip üzülüyor, çocuklarıma okulda Buğra ile ilgili sorular soruyorlar. Dün gece uyumadım. Neden uyumadım? Çünkü adımız gündem oluyor. Dünyada bu kadar problem varken, içimiz sızlarken, böyle gündemler çok gereksiz, çok lüzumsuz. Zamanımıza yazık oluyor.

"YAŞAMAYAYIM DAHA İYİ"

Oğlumla kesinlikle görüşmüyorum. Görüşenlerle de görüşmüyorum.Buğra'nın meselesini en yakınımdaki kişiler dahil açamıyor bana. Ne telefonu var, ne de başka bir şeyi Buğra'nın bende. Buğra ile ilgili hiçbir konuda bilgim yok. Bilgim varsa şerefsizim. Her şeyi televizyondan öğreniyorum. Ben vicdansız bir adam mıyım? Nasıl merak etmem oğlumu? Bu aşk gerçek bir aşksa devam eder, kendi akışına bırakmak lazım. Ben bu kadar basit olacaksam yaşamayayım daha iyi. Allah benim çektiğim acıları kimseye yaşatmasın.

"EŞİM BİLE CEYDA'NIN DURUMUNA ÜZÜLDÜ"

Siz oğlunuzu örnek bir çocuk olarak yetiştirseniz dahi kader onu başka bir yere götürebiliyor. Mücadele vermek boşunaymış.Hayattaki hiçbir şeye özen göstermiyorum artık. Bizim de kız evladımız var. Eşim şu an New York'ta. O bile Ceyda'ya üzüldüğünü söyledi bana.

"AÇIKLAMAZSAM ŞEREFSİZİM"

Anlamadığım sebepler var, sebebini biliyorsam açıklamazsam şerefsizim. ABD'de okuyan çocuklar ABD hayranıdır. İşadamlarına tavsiyem çocuklarını yurt dışında okutmasınlar. Bu olaylar gündemde ne kadar kalırsa o kadar sorun olur.

"64 YAŞINDAYIM, ÖMRÜM BİTTİ"

Beni en fazla üzen konu ailemin mutsuz olması. Ceyda da bir kız çocuğu onun da ailesi var. Ben karşı tarafın ailesine de üzülüyorum. İkisi de tuz buz olmasın; insanlar üzülmesin. Ölümlü bir dünyadayız, ben 64 yaşındayım, ömrüm bitti.

"CEYDA'DAN AYRILSA DA BUĞRA İLE GÖRÜŞMEYECEĞİM"

Buğra Toplusoy'un kendi kira geliri var; o parayla geçinebilir. Ceyda'dan ayrılsa da Buğra ile görüşmeyeceğim. Asla ve asla ben oğlumu aramam. Benim oğlumla olan ilişkimde zerre kadar suçum yok. Burada hadise Buğra'nın mektup bırakarak bizi terk etmesi. Buğra gelip özür dilerse, bizden izinsiz yurt dışına gittiğini, bizden aldıklarını satıp batırdığını söyleyip özür dilerse o zaman konuşuruz. Gelecek özür dileyecek, gelip özür dilemezse de kendisi bilir.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Turgut Toplusoy'dan sert açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN