Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Gelip özür dilerse oğlumla barışırım'

Giriş Tarihi: 18.9.2014

Ceyda Ateş'le ilişkisi nedeniyle oğlu Buğra Toplusoy'la bir süredir görüşmeyen işadamı Turgut Toplusoy: Buğra bizden izinsiz ABD'ye gittiği, bizden aldıklarını satıp batırdığı için özür dilemezse onunla konuşmam

Oyuncu sevgilisi Ceyda Ateş'i Amerika'da Fransız bir kadınla aldattığı iddia edilen Buğra Toplusoy'un babası işadamı Turgut Toplusoy, Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz'a telefonla katıldı. Ateş'le ilişkisine karşı çıktığı için oğluyla arası açık olan Toplusoy, programda çarpıcı açıklamalar yaptı:
Buğra'nın meseleleri beni ilgilendirmiyor. Umarım Allah doğru yolu ona gösterir. Dün gece uyumadım. Neden? Çünkü adımız gündem oluyor. Dünyada bu kadar problem varken çok gereksiz. Ben bu kadar basit olacaksam yaşamayayım daha iyi.
Oğlumla da, oğlumla görüşenlerle de görüşmüyorum. Onun bende telefonu bile yok. Buğra'yla ilgili en ufak bir bilgim varsa şerefsizim. Her şeyi ben de televizyondan öğreniyorum. Bu aşk gerçekse devam eder, akışına bırakmak lazım.
Siz oğlunuzu örnek bir çocuk olarak yetiştirseniz bile kader onu başka bir yere götürebiliyor. Beni en fazla üzen konu; ailemin mutsuz olması. Ceyda da bir kız çocuğu, onun da ailesi var. Ben karşı tarafın ailesine de üzülüyorum. Ölümlü bir dünyadayız. 64 yaşındayım, ömrüm bitti.
Buğra'nın kira geliri var; o parayla geçinebilir. Ceyda'dan ayrılsa da kendisiyle görüşmem. Oğlumla ilişkimde hiç suçum yok. Burada mesele Buğra'nın mektup bırakarak bizi terk etmesi. Bizden izinsiz yurt dışına gittiği, bizden aldıklarını satıp batırdığı için özür dilerse, konuşuruz. Dilemezse de kendisi bilir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Gelip özür dilerse oğlumla barışırım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN