'Diğer Yarım'ın çekimleri çok şen şakrak geçiyor

Gonca Sarıyıldız, İpek Tuzcuoğlu ve Orhan Kılıç'ın başrolünde oynadığı 'Diğer Yarım'ın setine GÜNAYDIN konuk oldu. Tuzcuoğlu "Setimizin neşe kaynağı Ruhi Sarı" dedi

Giriş Tarihi: 19.9.2014
ATV'nin sevilen dizisi 'Diğer Yarım'ın çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Yönetmenliğini Cem Tabak'ın yaptığı, başrollerini Gonca Sarıyıldız, İpek Tuzcuoğlu, Orhan Kılıç ve Ruhi Sarı gibi önemli isimlerin paylaştığı 'Diğer Yarım'ın 14'üncü bölüm çekimlerini GÜNAYDIN ziyaret etti.

SAKİN AMA HIZLILAR...

Yedinci bölümde diziyi devralan Cem Tabak'ın organizasyonundaki ekip, sakin ama hızlı bir şekilde sete hazırlanıyor. Sancaktepe'deki Bosphorus Film Stüdyoları'nda çekilen hastane sahneleri için sete önce İpek Tuzcuoğlu geliyor. Sette dakikliği ve profesyonelliği ile nam salan Tuzcuoğlu, genç oyuncularla da bire bir ilgileniyor. Ekipten 'Her şey hazır' mesajı geldikten sonra Cem Tabak'tan 'Oyun' komutu duyuluyor ve sahne başlıyor. Ruhi Sarı hariç hemen hemen her oyuncunun bulunduğu, hastane çekimlerinde, dizinin önemli karakterlerinden 'Dursun Dede'ye hayat veren Sait Genay'a kan verilmesi gereken sahne çabucak çekiliyor. Dizide ikiz karakterlere tek başına hayat veren Gonca Sarıyıldız, kıyafet değiştirerek başörtüsüyle çekime geliyor. Sarıyıldız, az önce dublörünün oynadığı sahnelerin tekrarını çekerken, diğer oyuncular da yemek ve çay molası için dışarı çıkıyor. Biz de Gonca Sarıyıldız, Ruhi Sarı ve İpek Tuzcuoğlu'yla kısa bir röportaj yapıyoruz. '

AĞIR ŞİVE YAPMIYORUM'
İlk kez Karadenizli birini canlandıran İpek Tuzcuoğlu, Ruhi Sarı için "Ekip ne zaman motivasyon kaybetse ya da enerjisi düşse Ruhi araya giriyor ve hepimizi kendimize getiriyor" diyor. Gonca Sarıyıldız ise karakteri hakkında şu yorumu yapıyor: "Şu an sizinle 'Zeynep' olarak konuşuyorum. (Gülüyor) Karakterimle eğleniyorum." Ruhi Sarı ise "Yeditepe İstanbul'da mahalle çocuğunu, 'Yarım Elma'da Azeri birini oynadım. Rollerin değişmesi beni mutlu ediyor. Zaten 'Devran'da ağır bir şive yapmıyorum. Sadece sinirlendiğimde aksan coşuyor" diyor.

DİZİNİN TALİHLİLERİ SETİ ZİYARET ETTİ
'Diğer Yarım' dizisinin karakterleri Twitter'da da dijital dünyada yaşıyor. Bu dijital dünyada karakterler gerçekten varmış gibi, günlük hayatlarında neler yaptıklarını paylaşıyor ve takipçileriyle sohbet ediyor. Twitter'da başlatılan dijital oyunun talihlileri; Nagehan Yazıcı ve Rana Özcan önceki gün seti ziyaret etti. Dizide 'Devran Reis'i oynayan Ruhi Sarı talihli Rana Özcan'a tesbihini, 'İmam Sabri'yi canlandıran Murat Garipağaoğlu ise Nagehan Yazıcı'ya takkesini hediye etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Diğer Yarım'ın çekimleri çok şen şakrak geçiyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN