Cenk Eren'den çarpıcı açıklamalar

Giriş Tarihi: 23.9.2014 12:31 Güncelleme Tarihi: 23.9.2014 12:37
Ünlü şarkıcı Cenk Eren, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında, hakkında merak edilen sorulara dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cenk Eren'in açıklamaları şöyle:

"ÇOCUĞUMUN OLMASINI ÇOK İSTERDİM"

Evlilik emek istiyor; önemli bir kurum, hakkıyla yerine getiremeyeceksem bu saatten sonra evlenmem. Çocuğumun olmasını çok isterdim ama bir türlü olmadı. Paranız da olsa, her şeyiniz de olsa insanın kanından birinin olması bambaşka. Çocuğun bir anne ve bir baba figürüyle büyümesi gerektiğini düşünüyorum. Taşıyıcı annelik manavdan bir şey almak gibi. Anne doğduktan sonra çocuğunu nasıl bırakıyor o da çok garip.

"KIRKTAN FAZLA İNSANA BAKIYORUM"

Biz sekiz kardeşiz. Bakmakla yükümlü olduğum insanların sayısıysa kırktan fazla. Bu beni çok rahatlatan bir şey. Bu saatten sonra hangi arabaya binersek olur, hangi evde oturursak olur. Biraz daha paylaşmak, yaşadığımız dönemde ihtiyacımız olan şey bu. İnsanlar son model arabalara bakarken, ben krediyle isnat duvarına bakan ev aldım. O dönemler son model arabalara da binebilirdim ama yapmadım.

"TÜRKİYE'DE HER ŞARKICI AHLAKSIZ TEKLİF ALMIŞTIR"

3-5 yıl içinde daha sakin bir hayatım olsun istiyorum. Yine çıkıp şarkı söylerim ama her şeyi tadında bırakmak lazım. Türkiye'de erkek ya da kadın her şarkıcı ahlaksız teklif almıştır.

"AJDA PEKKAN BİR ŞEY YAPMAZSA ÖLÜR"

Ajda Pekkan'ın yaptığını doğru bulmuyorum; çok fazla çalışıyor. Ben Ajda Pekkan'ın yerinde olsam bir kışın bir yazın iki büyük konser veririm. Zaten kendini ispat etmiş bir isim. Ajda'nın bundan başka yapacak bir şeyi yok ama şu da var ki; Ajda Pekkan bir şey yapmazsa ölür.

"YEĞENLERİME 18 YAŞINA KADAR BODRUM TATİLİNİ YASAKLADIM"

Biz babamızın yanında saygıdan sigara içemezdik. 17 yaşındaki kız gece kulübüne giderse o kızdan her şey olur. Ben de gece kulübü işletiyordum; mekanıma gelen çocukların anne ve babalarını arıyordum "Haberiniz var mı?" diye. Benim de yeğenlerim var. Ben yeğenlerimi 18 yaşına kadar Bodrum tatiline göndermedim. Alkol düzenlemesi çok güzel; bu iktidar yaptığı için başka şeyler söyleniyor. İngiltere'de de yasak var. Londra'da bir parkta akşam bira içtiğim için ceza ödedim.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Cenk Eren'den çarpıcı açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN