Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'O da Aziz Yıldırım gibi yargılansın’

Uyuşturucu davası nedeniyle hapse girmesi kesinleştiği için kaçan Deniz Seki'nin piyasaya çıkaracağı 'İz' adlı albümün yapımcısı: Aziz Yıldırım'a gösterilen imtiyaz Deniz'e de gösterilsin

Giriş Tarihi: 23.9.2014
Yargılandığı uyuşturucu davası kapsamında yeniden hapse girmesi kesinleşen ve bir süredir polisten kaçan şarkıcı Deniz Seki'nin yeni albümü 'İz' piyasaya çıkıyor. Seki'nin yapımcısı, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla katıldı ve Seki hakkında merak edilenlere açıklık getirdi:
Suçlu insanları her zaman topluma kazandırmak gerekir, Deniz Seki suçsuz olduğunu düşündüğü için teslim olmuyor. Aziz Yıldırım'a gösterilen imtiyaz Deniz Seki'ye de gösterilsin. Seki de tekrardan yargılansın.

TAPELERE İNANILMASIN

Deniz Seki uyuşturucu kullandığını kabul etmiş ancak artık bıraktığını söylemiştir. Kendisi bu pisliği yaptığı için herkesten af diliyor.
Deniz, çok duygusal biridir. Bu işe başlama nedeni, yanlış sevgili, yanlış arkadaştır. Hayatındaki boşluk yüzünden uyuşturucuya başlamıştır.

YERİNİ BİLMİYORUZ

Deniz Seki'nin birinci ve ikinci klibini çekmiştik. İlk klibin onayını aldık. Ancak nerede olduğunu bilmediğimiz için 'Hayat İki Kişilik' isimli parçasına çektiğimiz ikinci klibi, onayını almadan yayınlayacağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'O da Aziz Yıldırım gibi yargılansın’
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN