Vintage Chanel bizden alınır

Giriş Tarihi: 26.9.2014
Sonbahar-kış sezonunda Adil Işık markasının yeni yüzü olan Ahu Yağtu, geçtiğimiz hafta sonunda Au Vintage adlı markasının yeni sezon ürünleriyle özel bir çekim gerçekleştirdi. İnternet sitesinin her geçen gün vintage ürünler konusunda daha da başarılı olduğunu söyleyen Yağtu, özellikle sitede sattıkları vintage Chanel'ler konusunda iddialı:
Sitemizde vintage akımını büyük bir tutkuyla ama modernize ederek sunuyoruz. Vintage parçalar satın alanlara da her zaman bu parçaları, günlük ve trendy parçalarla kombinlemelerini tavsiye ediyoruz. Sitemizin içindeki blog'u da takip edebilirsiniz; vintage parçaları kullanma konusunda tavsiyeler veriyoruz.

60'LAR VE 70'LER GÖZDE

Bu sezon; vintage dünyasına adım atıp vintage parçalar kullanmak isteyen kadınlar için şanslı bir dönem. Yeni sezonda 60'lar ve 70'lere gönderme yapan pek çok parça var. Biz de internet sitemizdeki koleksiyonumuzu bu yönde genişlettik. Hatta 70'lerin başına kadar uzanarak arşivimize biraz daha neşeli ve renkli bir hava ekledik. 60'ların vazgeçilmezi elbiseler, vücuda oturan gömlekler ve mini etekler bu sezonun favorileri arasında.
Sitede şu anda giyim kategorisindeki en pahalı ürünlerden biri; 80'ler Versace zımbalı bir deri mont. Bu monttan dünyada sadece yedi adet üretilmiş, dolayısıyla çok özel bir ürün.
Chanel ürünler her zaman en çok aranan ürünler arasında. Bu yüzden fiyatları da haliyle epeyce yüksek. Vintage Chanel konusunda da çok iddialıyız. Türkiye'de vintage Chanel satan tek internet sitesiyiz.
Sitedeki ürünlerden birini bir gün Madonna'nın üzerinde görmek en büyük hayalim.
Oğlum Kemal'e henüz hiç vintage bir parça giydirmedim.
Önümüzdeki günlerde sitemiz için vintage esintili kapsül koleksiyonlar hazırlayacağız ve tasarımcılarla iş birlikleri yapacağız. Ayrıca ÇABA Derneği'yle özel bir projemiz var. 'Ünlülerden' isimli bölümümüzde, ünlü isimlerin kıyafetlerini satarak vakıf için gelir sağlayacağız.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vintage Chanel bizden alınır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN