Türkiye'nin en iyi haber sitesi

10 yıllık aşk hikayesi

Mustafa-Emina Sandal çiftinin büyük aşkı, Türkiye'de olduğu kadar Emina'nın ülkesi Sırbistan'da da büyük ilgi görüyor. İlişkilerinin 10'uncu yılını kutlayan çiftin aşk öyküsü, Sırp dergisine konu oldu

Giriş Tarihi: 27.9.2014
Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal ve Sırp asıllı eşi Emina Sandal, birlikteliklerinin 10'uncu yılını kutluyor. 2004 yılında ilişki yaşamaya başlayan, 2008'de dünyaevine giren çiftin aşklarının 10'uncu yıldönümü, Sırbistan'da da ses getirdi.

BULUTLARIN ARASINDA BAŞLADI
Sırp dergisi Story, ünlü çiftin 10 yıllık aşk hikayesini yazdı. Sandal Ailesi'nin mutluluk fotoğraflarını sayfalarına taşıyan dergi, Emina Sandal'ın ağzından eşiyle ilk karşılaşma anlarına yer verdi. Emina Sandal, ilk kez 2004 yılında Bodrum'da karşılaştığı Mustafa Sandal'la tanışmasını şöyle anlattı: "Önümde masum genç bir adam gördüm. Aslında o Türkiye'nin müzik yıldızlarından biriydi. Çok hızlı bir şekilde ortak bir dil bulduk. İlk başta çoğunlukla çalışmaları hakkında konuşmalar yaptık. Bir akşam yemeğe çıktığımızda, tanışmamızın sadece işle ilgili olmadığını anladım. Yavaş yavaş aşık olduğumu fark ettim." Dergi, çiftin ilk yakınlaşma anını ise şöyle yazdı: "İkili, özel bir uçakla tatil için Bodrum'a uçtu. Mustafa Sandal, Emina'nın uçma korkusundan yararlandı ve ona sarılıp ilk defa öptü. Aşkları, bulutların arasında başlamış oldu."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
10 yıllık aşk hikayesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN