Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duygu Çetinkaya ile Asena Erkin arasındaki tartışma büyüyor

Asena Erkin'in kendisi için "İt ürür, kervan yürür" yorumuna Duygu Çetinkaya'dan yine sert yanıt geldi.

Giriş Tarihi: 30.9.2014 10:42 Güncelleme Tarihi: 30.9.2014 11:23
Duygu Çetinkaya, sunucularından olduğu Söylemezsem Olmaz programında Asena Erkin için "Yüzüne kese kağıdı taksın" yorumunda bulunmuştu. Asena Erkin ise bu yoruma "İt ürür, kervan yürür" sözüyle cevap vermişti. Çetinkaya, Erkin'in sert sözlerine cevap verdi ve "Öyle horozlar vardır ki; öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar." dedi.

Duygu Çetinkaya'nın açıklamaları şöyle;

"ASENA SÖYLEDİĞİ SÖZÜN ANLAMINI BİLMİYOR"

Asena Erkin benim için "İt ürür, kervan yürür." demiş. Bence kendisi söylediği sözün anlamını bilmiyor. Ben Asena Erkin ve Caner Erkin için değil Türk aile yapısının örf ve adetlerine için konuştum. Keşke Asena, ona göre tweet atsaydı. Bu iddiaları biz ortaya atmadık, Caner Erkin ile Asena sürekli medyanın önündeler. Ben de dedim ki; bu olayları gençlere örnek gibi sunmamalıyız.

"ÖYLE HOROZLAR VARDIR Kİ..."

Asena tweet atmak için bu kadar kafa yormuş yormasına da, keşke başka bir atasözü yazsaydı. "Meyve veren ağaç taşlanır." diye bir atasözü vardır. Çok başarılı işler yapmaya çalışanları kıskanan, çekemeyen insanlar için kullanılır. Asena kendisini meyve veren ağaç zannediyor. Afedersin Asena ama, benim seni çekememem gibi bir durum asla söz konusu olamaz. Öyle horozlar vardır ki, öttükleri için güneşin doğduğunu sanırlar. Tavsiyem, benimle atasözü yarışına girmesinler.

"ALLAH KİMSENİN BAŞINA BÖYLE ŞEYLER VERMESİN"

Allah kimsenin başına böyle şeyler vermesin. Her insan hata yapar hayatta. Ben böyle şeylerden prim yapacak bir kız değilim. Bunlar kolay şeyler değil…Ama tüm bu olanlara rağmen bu kadar rahat davranmak; işte benim gözüme batan da bu…

"NASIL BU KADAR RAHAT DAVRANABİLİYORSUNUZ"

Bizim ülkemizin insanları hala aile yapısına çok dikkat ediyor. Benim şaşırdığım ise; o ithamlar üzerinizde halen duruyorken, nasıl bu kadar rahat davranabiliyorsunuz?

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duygu Çetinkaya ile Asena Erkin arasındaki tartışma büyüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN