Burçin Terzioğlu eski eşinden intikam mı aldı?

Giriş Tarihi: 2.10.2014 11:32 Güncelleme Tarihi: 2.10.2014 11:45

Ünlü isimlerin yargılandığı narkotik operasyonunun üçüncü duruşması dün görüldü. Burçin Terzioğlu, eski eşi Murat Yıldırım için tanıklık yapmazken, Özge Özpirinçci ise eski sevgilisi Engin Altan Düzyatan için tanıklık yaptı. Akşam Gazetesi Haber müdürü Özkan Tamirak, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve uyuşturucu davasına dair merak edilen soruları canlı yayında cevapladı.

Özkan Tamirak'ın açıklamaları şöyle;

"BURÇİN TERZİOĞLU ESKİ EŞİNDEN İNTİKAM ALIR GİBİYDİ"

Meslek hayatımda birçok uyuşturucu davası seyrettim ama hiç böylesini görmedim. Dünkü duruşmaya baktığımız zaman "İki kadın iki vefa" diyoruz ama gerçekte bir vefa bir intikam var. Tüm bu isimler ciddi suçlardan yargılanıyorlar. Bildiğiniz gibi Burçin Terzioğlu Murat Yıldırım'ın hayat arkadaşıydı ve ifadesi çok önemliydi. Kaç yıl evli kaldılar bilmiyorum ama Burçin Terzioğlu'nun mahkemede aldığı tavır bence bir intikam tavrıydı.

"MURAT YILDIRIM O SÖZLERİ DUYUNCA ADETA YIKILDI"

Mahkeme heyeti Burçin Terzioğlu'nu polis sandı, çünkü mahkemede tanık polisler de vardı. Terzioğlu'na "Siz tanıklık yapmak ister misiniz?" diye soruldu, Burçin Terzioğlu ise "Hayır yapmam" deyip mahkeme salonunu terk etti. İşte o an Murat adeta yıkıldı. Aralarında neler geçti bilmiyorum ama, çok ciddi bir şey olmalı ki böyle bir sonuç ortaya çıkmış olsun…

"MURAT YILDIRIM SAÇ TESTİ YAPTIRMAK İSTİYOR"

Murat Yıldırım kesinlikle uyuşturucu kullanmadığını iddia ediyor. Testler için alınan kanların karıştığı düşünüyor ve saç testi yaptırmak istiyor. Mahkeme ise "Çok zaman geçti" diyerek Yıldırım'ın bu talebini reddetti.

"DENİZ SEKİ OLAYINA BENZER OLAYLARLA KARŞILAŞACAĞIZ"

Özge Özpirinçci ile Engin Altan Düzyatan mahkemede karşılaştılar. Özge Özpirinçci çok samimiydi ve her şeyi söyledi. Kenan İmirzalıoğlu bir defaya mahsus olmak üzere yurt dışında uyuşturucu kullandığını itiraf etti. İlker Aksum da benzer bir itirafta bulundu ama onunki çok kurnazca bir ifadeydi. Aksum; sanıyorum ki arkadaşını kurtarmak için, kullandığı uyuşturucuyu satın almadığını söyledi. Deniz Seki olayına benzer olaylarla karşılaşacağımızı düşünüyorum. Ve bu davadan mutlaka ceza çıkacak.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Burçin Terzioğlu eski eşinden intikam mı aldı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN