Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özlem Yıldız ile Seren Serengil birbirine girdi

Seren Serengil, sunuculuğunu yaptığı programa telefonla bağlanan Özlem Yıldız ile kavgaya tutuştu.

Giriş Tarihi: 2.10.2014 17:22 Güncelleme Tarihi: 2.10.2014 17:29

Seren Serengil, evli olduğu dönemde o sıralar ayrı olduğu sevgilisi Oğuz Aşıcı'yla Facebook'tan görüştüğünü iddia ettiği Özlem Yıldız'la canlı yayında telefonda kavga etti.

Programda yaşanan kriz, Serengil'in Özlem Yıldız'ın göründüğü kadar saf biri olmadığını iddia edip, "Kendisi evliyken benim erkek arkadaşımla facebook'tan yazışıp görüşüyordu. İzmir'de oğlunu otel odasında bırakıp, bir futbolcuyla pavyona gitti" sözleriyle patlak verdi.

Ardından Özlem Yıldız'ın hakkındaki iddialara cevap vermek için telefonla yayına bağlanmasıyla stüdyodaki tansiyon daha da arttı.

"Pavyona gitmek ayıplanacak bir şey mi?" diyen Yıldız, Serengil'in iddialarına "Orada bahsedilen kişi benim arkadaşımdır. Bahsedilen yer yemekli, müzikli bir gece kulübüydü. Benim çocuğum 22.00'de uyuyor. O uyuduktan sonra benim kimseye verecek hesabım yok. Benim anneliğimi sorgulamak kimseye kalmaz. O beni ilgilendirir" sözleriyle yanıt verdi.

Canlı yayının karşılıklı laf atışmalarıyla devem ettiği anlarda Serengil, iddiasını yineleyerek "Oğuz'la mesajlaşmadın mı evliyken?" sorusuyla Yıldız'ı köşeye sıkıştırdı.

Yıldız daha sonra "Ben kimseyle yazışmadım. Bu dedikodular o kadara haddini aştı ki benim kişisel olarak özel ilgi göstermişliğim yok erkek arkadaşına. Benim namusuma, anneliğime laf getirecek, başımı öne eğecek bir yanlış hareketim yok. Ben boşanmış ünlü kadınım ve bedelini ağır şekilde ödedim" sözleriyle kendisini savundu.

Yıldız, daha sonra Serengil'in "Üç dört ay Çeşme'de otellerde kaldın. Eşin mi ödedi sen mi ödedin?" sorusuna ise "Ben ödedim. Eşimden 500 lira dışında yardım almıyorum. O da oğlum için. Ben vergisini veren, deliler gibi çalışan bir insanım. Mesleğimi yaparak paramı kazanıyorum. Hiçbir erkekten para almadım, hiçbirine kiramı ödetmedim. Hayatımda evli biriyle hiç ilişki içine girmedim. Bu yaz evli bir adamın yanında bile oturmadım. Oğuz'la Acarkent'te rastladım bana 'Merhaba' dedi" şeklinde yanıtladı.

Serengil'in "Oğuz o gün seninle buluşmak için Acarkent'e geldi. Evliyken Oğuz'la mesajlaşmışsın. Oğuz siler diye resmini çektim o yazışmanın" sözleriyle iddiasına yinelemesiyle Özlem Yıldız "Oğuz normal arkadaşım. Ardından art niyet arama. Sadece kadınlarla mı konuşacağım. Facebook'ta konuşmak ayıp mı namussuzluk mu?" sorusunu sorup, telefonu kapattı.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özlem Yıldız ile Seren Serengil birbirine girdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN