Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Evliliğimi Ali Sunal...

Sinem Öztürk, evliliğinin Ali Sunal’la ilişkisi yüzünden bittiği iddiasına tepki gösterdi: “Bırakın evliliği, hiçbir ilişkimi üçüncü bir şahıs için bitirmem.”

Giriş Tarihi: 5.10.2014 14:03
Sinem Öztürk, 1.5 yıldır evli olduğu işadamı Gürsel Şatır ile kısa bir süre önce yollarını ayırdı. Boşanmanın ardından genç oyuncunun Ali Sunal'la ilişki yaşadığı ve evliliğini de bu yüzden bitirdiği öne sürüldü. Öztürk ise iddiaya tepki gösterdi ve Sunal'la aşk yaşamadığını açıkladı.

FİLM ÇEKİMLERİNDE 8-9 GÜN GÖRÜŞTÜK

Hürriyet'in haberine göre, genç oyuncu, şöyle konuştu: "Bırakın evliliği, hiçbir ilişkimi üçüncü bir şahıs için bitirmem. Bu, kendime yaptığım bir saygısızlık olurdu. Biz Ali Sunal'la bir film çektik ve çekim boyunca 8-9 gün görüştük. Boşanma haberlerim çıkınca, en son Ali Sunal'la aynı projede rol aldığım için ismim onunla anılmaya başlandı. Bu haberlerin başka bir kaynağı yok. Hayatımda bir sürü arkadaşım varken neden Ali Sunal'la bağdaştırıldığımı, altından ne çıkacağını ben de bilmiyorum. Bu piyasanın 'iddia' üzerine atılan karalamalarından bugüne kadar hep kaçmıştım ama bir yerde gelip beni de buldu."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Evliliğimi Ali Sunal...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN