Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gülben Ergen ve Erhan Çelik hacı oldu

Geçtiğimiz hafta hayatını gazeteci Erhan Çelik ile birleştiren ünlü şarkıcı Gülben Ergen hacca gitti.

Giriş Tarihi: 7.10.2014 15:06 Güncelleme Tarihi: 7.10.2014 15:13

Balayı tatil yerine kutsal topraklara gitme kararı alan çift dini görevleri yerine getirip hacı oldu.

Mutlu çift kutsal topraklarda objektiflere böyle yansıdı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

Ergen, balayında hacca gitmesini eleştirenlere ise;

"Yorum yapanlar, kalbini bozanlar, kalp kırınca zevk alanlar, dış görünüşüme kanıp, gerçeği unutanlar. Bulunduğum yerin adeti neyse kıyafetim ona uygun olur. Ülkeme döndüğümde kalbim, nefsim, nefesim değişmez.

Kıyafetim değişir, siz nereye bakarsanız orayı görürsünüz o da ayrı Her seferinde içimi biraz daha süsler gelirim bu yollardan, bu topraklardan. Sosyal medya ile bazen ALS Hastalığına dikkat çekerim, bazen 'Çocuklar Gülsün Diye' anaokullarımızı anlatır okul öncesi eğitime dikkat çekerim, bazen bir şarkı, bazen bir meyve, bazen bir söz, bazen Tasavvuf, bazen Mustafa Kemal, bazen Kandil, bazen Cumhuriyet kutlarım, bazen de bir manzara paylaşırım. Özetle benim yaşadıklarım ve benim seçtiklerimden ibaret burası.

İhtişam mı, sonsuzluk mu, birlik mi, aydınlığa giden yol mu, yolun kademeleri mi? Neye bakarsan onu görürsün. Ya da dersin ki 'aaaa Gülben elinde dövme var', sana mı kaldı bu işler, tövbe tövbe, oralara gidip bize ahkâm kesme. Bunu da görebilirsin bu fotoğrafta. Sen seç' açıklamasını yaptı.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gülben Ergen ve Erhan Çelik hacı oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN