Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Acılı anne Begüm Şen'e elti darbesi

Alp Ali'nin vefatı, acılı anne Begüm Şen ile Aslı Şen arasındaki gerilimi tırmandırdı. Eltisine çok kızgın olan Aslı Hanım'ın, 'Alp Şen İyilik Projesi' için destek vermemesi aileyi karıştırdı.

Giriş Tarihi: 9.10.2014 10:05 Güncelleme Tarihi: 9.10.2014 10:13

Mayıs ayında trajik bir şekilde hayatını kaybeden 17 yaşındaki Alp Ali, Şen Ailesi'ni yasa boğdu. O günden beri acılı anne Begüm Şen ile baba Adnan Şen, hiçbir yerde görünmedi. Hatta acılı eşlerin, Haziran ayından beri ABD'de olduğu ve orada yaşayacakları iddiaları da gündeme geldi.

Şen Ailesi, bu acı olayı henüz atlatamamışken ailede ikinci bir kriz yaşandı. Bir süredir aralarının bozuk olduğu konuşulan Begüm Şen ile eltisi Aslı Şen arasındaki ipler tamamen koptu. Dede Ali Şen'in de barıştıramadığı eltiler arasındaki gerginlik, kendisini Alp Ali Şen anısına başlatılan bir yardım projesinde iyice gösterdi.

ÜNLÜLERDEN YARDIM

Ali Şen'in kızı Suzan Şen'in önayak olduğu projeye, magazin ve sosyete dünyasından birçok isim destek verdi. Sosyal medyadan proje hakkında paylaşımlarda bulunan ünlüler arasında Aslı Şen'in olmaması şaşırttı. Yenge Şen'in Begüm Hanım'a kızgınlığı yüzünden bu projeye destek vermeyeceği söyleniyor.

ALP'İN ADI YAŞATILIYOR

Alp Ali Şen'in eğitim gördüğü Enka Okulları'nda başlattığı yardım projesi, 17 yaşındaki gencin vefatının ardından "Alp Şen İyilik Projesi" adını aldı. Projenin en büyük destekçisi ise Suzan Şen ve Enka öğrencileri.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Acılı anne Begüm Şen'e elti darbesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN