Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hem hüzünlü hem komik bir arkadaşlık öyküsü

Giriş Tarihi: 9.10.2014

Bu akşam ATV'de başlayacak olan 'Üç Arkadaş'; bazen güldürecek, bazen de yüreklere dokunacak. Dizinin üç sıkı dostu ile hayatlarını değiştiren 'Gülperi'yi mercek altına aldık

ATV'nin yeni dizisi 'Üç Arkadaş', bu akşam ilk bölümüyle ekrana geliyor. Küçük yaşta gözlerini kaybeden 'Gülperi' ile ameliyat olmak için gittiği İstanbul'da hayatına giren 'üç arkadaş'ın öyküsünü anlatan dizi, izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Başrollerini Hakan Yılmaz, Leyla Feray, Bülent Seyran, Anıl İlter ve Burak Hakkı'nın paylaştığı dizinin karakterlerini yakından tanıyalım...

GÜLPERİ AKSEKİ (Leyla Feray)
21 yaşında, Ege'nin küçük bir kasabasında yaşayan, güzel bir genç kızdır. İyi niyetli, saf ama zeki bir kız olan 'Gülperi'nin 7 yaşından beri gözleri görmüyordur. Her şeye rağmen kendisine bambaşka, tertemiz bir dünya yaratmıştır. Küçük şeylerle mutlu olabilen 'Gülperi', görmeyen gözleriyle hayata hep dolu tarafından bakar.

GALİP HANOĞLU (Burak Hakkı)
İstanbul'da yaşayan, yakışıklı, sorumsuz ve zengin bir çapkındır. Ünlü bir işadamı olan Sedat Hanoğlu'nun tek oğludur. Babasının şirketinde çalışan 'Galip'in parasından dolayı talibi de çoktur. Ailesinin cemiyetteki itibarına çapkınlıklarıyla gölge düşürür.

MURAT ÖZDEMİR (Hakan Yılmaz)
İstanbul'da yaşayan, sempatik, iyi niyetli ve yakışıklı bir adamdır. Oyuncu olmak ister ve figüranlık yapar. Yetimhanede büyüyen Murat, ailesini hiç tanımamıştır ve tüm çevresi mahalledeki arkadaşları ile en yakın dostları 'Mahir' ve 'Rıza'dır. 'Gülperi'ye aşık olacak ve 'Gülperi'den sonra hayatı değişecektir.

RIZA ADEMOĞLU (Bülent Seyran)
Sessiz, sakin ve kimsesiz bir adamdır. 'Murat' ve 'Mahir'in en yakın arkadaşıdır. Korkak, çekingen ve endişeli bir karakteri vardır ve kendini tam da korktuğu şeylerin içinde bulur.

MAHİR TÜRKMEN (Anıl İlter)
Yetimhanede büyümüş, iyi niyetli bir delikanlıdır. Haksızlığa dayanamaz. Taksicilik yaparak geçimini sağlamaya çalışır. Ellerinde büyüdükleri 'Yaşar Baba'nın kızı 'Müjgan', ondan hoşlanıyordur ama o henüz durumun farkında değildir.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hem hüzünlü hem komik bir arkadaşlık öyküsü
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN