'Hayat o kadar ciddiye alınacak bir şey değil'

Giriş Tarihi: 12.10.2014
'Hayat o kadar ciddiye alınacak bir şey değil'

13 yaşından beri oyunculuk yapan Sinem Kobal, "Uzun yıllar bu mesleği yapabildiğim için mutluyum" dedi ve yeni hayat felsefesini şöyle özetledi: Ben artık hayatı sadece iş ve başarı odaklı görmüyorum. Ben işin daha çok manevi tarafındayım. Maddeye takılmıyorum. Hayatın da o kadar ciddiye alınacak bir şey olduğuna inanmıyorum!

Ünlü oyuncu Sinem Kobal iki yıl aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Henüz 13 yaşındayken başladığı oyunculuğa 12 yıl aralıksız devam eden Kobal; neden ara verdiğini anlattı ve kariyeri hakkında samimi açıklamalar yaptı. Arda Turan'dan ayrıldıktan sonra kendisi gibi oyuncu olan İbrahim Çelikkol'la beraberlik yaşayan Kobal; özel hayatıyla ilgili konuşmak istemese de hem iş, hem de aşk hayatında mutlu olduğunu saklamadı.

Uzun süredir ortalıklarda yoktunuz...
13 yaşımdan beri çalışıyorum ve bu süreçte 12 sene hiç ara vermedim. Gerçekten çok ağır bir tempoydu benim için... Hem okul hayatı, hem de setlerden gerçekten çok yorulmuştum. Durmam gerektiğini düşündüm; biraz dinlenip nefes almalıydım. Aslında geçen iki yıl içerisinde 'Romantik Komedi 2' filmini çektik. Ancak sonrasında yeni bir dizi temposuna girmek istemedim.

ARKADAŞINA GÖNDER
'Hayat o kadar ciddiye alınacak bir şey değil'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN