Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emel Acar'dan kızlık soyadı davası

Erdal Acar'dan ihanet ve şiddet yüzünden boşanan Emel Acar, kızlık soyadı 'Yıldırım'ı kullanmak için dava açtı. Modacı, sosyal medya hesaplarındaki 'Acar' ismini de kaldırdı.

Giriş Tarihi: 14.10.2014 09:51 Güncelleme Tarihi: 14.10.2014 10:00
Emel Acar'dan kızlık soyadı davası

Türkiye'nin en zengin ve çapkın adamlarından Erdal Acar ile 19 yıl önce evlendi. Bu evliliğinden 2 çocuk sahibi oldu, yıllarını ailesine adadı. Defalarca eşinin ihanetlerine göz yumdu, çünkü onun tek isteği ailesini bir arada tutmaktı. Ancak Emel Acar, bir gece eve alkollü gelip kendisine şiddet uygulayan eşine daha fazla katlanamadı.

Geçtiğimiz ay 5 dakikada 19 yıllık evliliğini noktalayan ünlü işadamından tek kuruş talep etmeyerek de hem gururunu hem de öfkesini gözler önüne serdi.

GÖRMEK İSTEMİYOR

Emel Acar, bununla da yetinmedi. Moda dünyasında kendisine başarılı bir yer edinen Emel Hanım, 19 yıllık eşinin soyadını da artık kullanmama kararı aldı. Mahkemeye başvurarak kızlık soyadı 'Yıldırım'ı kullanmak istediğini belirten güzel modacı, sosyal medya hesaplarından da 'Acar' ismini kaldırdı. Bu arada ailesinin yanında İzmir'de olan Emel Yıldırım'ın eski eşinin telefonlarına çıkmadığı ve Erdal Acar'la asla görüşmek istemediği öğrenildi.

TEK KURUŞ ALMADI

Eski eşine çok kızgın olan Emel Yıldırım, ülkenin en zengin işadamları arasında olan Erdal Acar'dan boşanırken de hiçbir maddi ve manevi talepte bulunmayarak şaşırtmıştı.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emel Acar'dan kızlık soyadı davası
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN