Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şahin Özer'den çarpıcı açıklamalar

Giriş Tarihi: 18.10.2014 17:20 Güncelleme Tarihi: 18.10.2014 17:24
Şahin Özer'den çarpıcı açıklamalar

Ünlü yapımcı Şahin Özer, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında çok sert açıklamalar yaptı. Ünlü yapımcı, Davut Güloğlu'ndan Deniz Seki'ye, Hüsnü Şenlendirici'den Cengiz Kurtoğlu'na kadar, birçok ünlü isim hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu.

"DAVUT GÜLOĞLU RICKY MARTIN OLABİLİRDİ"

Davut Güloğlu tamamen benim eserim. Osman Yağmurdereli'ye Davut Güloğlu'nu kastederek 'Sen bu çocuğu döversin.' dedim. Osman ile Davut diziye başladılar, birkaç bölüm sonra da diziyi bitirmek zorunda kaldılar. Çünkü bazı insanlarla mücadele edemezsiniz. Davut Güloğlu yaptığı hataları yapmasaydı dünya starı olurdu. Karadeniz ile batıyı birleştirdiğimiz bir şarkıcı olarak çıktı ortaya. Davut, Rick Martin olabilirdi, ama baktık ki söz dinlemiyor, geri çekildik. Geri çekilmeseydik Davut Güloğlu dünya starıydı. Mayada biraz cinslik olursa geri çekilmek zorunda kalırsınız, yoksa başınıza daha çok bela olurlar.

"DENİZ SEKİ'NİN GÜNAHI VE VEBALİ HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ'DİR"

Deniz Seki benim yanımda sigara bile içmezdi. O dönemde Emel Müftüoğlu'nun vokalistiydi. Yanımda bacak bacak üstüne atmazdı. Deniz Seki arkadaş kurbanı. Biz altı-yedi yıl muhteşem bir dönem yaşadık, birlikte albümler yaptık. Bizden ayrıldıktan sonra kızı oradan çektiler, buradan çektiler; 'Gel, gel' dediler. Ben sizinle iki-üç gün aynı yere gidersem, yediğiniz yemekten ben de yemek zorunda kalırım. O kızın günahı ve vebali Hüsnü Şenlendirici'dir. Dünyada Deniz kadar temiz bir kadın göremezsiniz. Ama arkadaş kurbanı oldu. Keşke beni arasa 'Abi' dese, ona yardım edebilmek için elimden geleni yaparım.

"MAHKUMLARLA HALK GÜNÜ YAPTIK"

Deniz cezaevine ilk girdiğinde gerek cezaevi müdürüyle iletişime geçtik, gerekse cezaevinde yaptığımız organizasyonlarla "Deniz'im biraz daha rahat edebilir mi?" diyerek türlü türlü uğraş verdik. Bakırköy'de birçok organizasyon yaptık, halk günleri yaptık mahkumlarla.

"HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ DIŞLANDI"

Hüsnü Şenlendirici yaptığı hatalardan dolayı herkes tarafından dışlandı. Serkan Çağrı'yla kıyasladığımızda belki de enstrümanı daha iyidir, bilemiyorum ama, Cumhurbaşkanı'nın evine girip çıkabilen tek bir müzisyen tanıyorum; o da Serkan Çağrı.

"ŞARKICILIK AYRI YAPIMCILIK AYRI"

Hakan Altun benimle konuşurken terler. Cengiz Kurtoğlu kapımı çalmadan asla içeri girmez. Cengiz Kurtoğlu, Bülent Serttaş ve birkaç müzisyen arkadaş, birlikte plâk şirketi kurup benden ayrılmışlardı. Sonra işleri yürümedi; çünkü şarkıcılık ayrı yapımcılık ayrı. Daha sonra Cengiz Kurtoğlu yanıma gelip 'Abi keşke bizi dövseydin de bırakmasaydın' dedi.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şahin Özer'den çarpıcı açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN