'Deniz'in vebali Hüsnü'nün boynuna'

Yargılandığı uyuşturucu davası kapsamında yeniden hapse girmesi kesinleşen Deniz Seki'yle ilgili konuşan Şahin Özer, "O kızın vebali Hüsnü'nün boynuna... Beni arasaydı, ona yardım ederdim" dedi

Giriş Tarihi: 19.10.2014
'Deniz'in vebali Hüsnü'nün boynuna'
Ünlü yapımcı Şahin Özer, cuma günü konuk olduğu Beyaz TV'de yaınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında çok sert açıklamalar yaptı. Ünlü yapımcı, Davut Güloğlu'ndan Deniz Seki'ye, Hüsnü Şenlendirici'den Cengiz Kurtoğlu'na kadar birçok ünlü hakkında çarpıcı yorumlarda bulundu. Özer şöyle konuştu:

ARKADAŞ KURBANI OLDU

Deniz Seki benim yanımda sigara bile içmezdi. O dönemde Emel Müftüoğlu'nun vokalistiydi. Yanımda bacak bacak üstüne atmazdı. Deniz Seki arkadaş kurbanı oldu. Biz altı-yedi yıl muhteşem bir dönem yaşadık, birlikte albümler yaptık. Bizden ayrıldıktan sonra kızı ordan çektiler, buradan çektiler; 'Gel, gel' dediler. Ben sizinle iki-üç gün aynı yere gidersem, yediğiniz yemekten ben de yemek zorunda kalırım. O kızın günahı ve vebali Hüsnü Şenlendirici'nin boynuna. Dünyada Deniz kadar temiz bir kadın göremezsiniz... Ama arkadaş kurbanı oldu. Keşke beni arasa "Abi" dese, ona yardım edebilmek için elimden geleni yapardım...

HALK GÜNÜ YAPTIK

Deniz, cezaevine ilk girdiğinde cezaevi müdürüyle iletişime geçtik. Amacımız cezaevinde yaptığımız organizasyonlarla Deniz'i rahat ettirmekti. Bu nedenle o rahat etsin diye türlü türlü uğraş verdik. Bakırköy'de mahkumlarla halk günleri yaptık.

HÜSNÜ DIŞLANDI

Hüsnü Şenlendirici yaptığı hatalardan dolayı herkes tarafından dışlandı. Serkan Çağrı'yla kıyasladığımızda belki de enstrümanı daha iyidir, bilemiyorum ama, Cumhurbaşkanı'nın evine girip çıkabilen tek bir müzisyen tanıyorum; o da Serkan Çağrı.

'KEŞKE BİZİ DÖVSEYDİN...'
Hakan Altun benimle konuşurken terler. Cengiz Kurtoğlu kapımı çalmadan asla içeri girmez... Cengiz Kurtoğlu, Bülent Serttaş ve birkaç müzisyen arkadaş, birlikte plak şirketi kurup benden ayrılmışlardı. Sonra işleri yürümedi; çünkü şarkıcılık ayrı, yapımcılık ayrı bir iş. Daha sonra Cengiz Kurtoğlu yanıma gelip "Abi keşke bizi dövseydin de bırakmasaydın" dedi.

'DAVUT GÜLOĞLU RİCKY MARTİN OLABİLİRDİ'

Davut Güloğlu'na çok emeği geçtiğini söyleyen Şahin Özer, sözlerine şöyle devam etti: "Davut, tamamen benim eserim. Osman Yağmurdereli'ye Davut'u kastederek 'Sen bu çocuğu döversin' dedim. Osman ile Davut diziye başladılar, birkaç bölüm sonra da diziyi bitirmek zorunda kaldılar. Davut yaptığı hataları yapmasaydı; bugün bir Rick Martin olabilirdi, ama baktık ki söz dinlemiyor, geri çekildik. Geri çekilmeseydik, dünya starıydı."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Deniz'in vebali Hüsnü'nün boynuna'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN