Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Son karar: Evlat edinmek

Yıllardır anne olma isteğiyle yanıp tutuşan Jennifer Aniston, bir kız bebek evlat edinmeye karar verdi. 45 yaşındaki ünlü yıldıza, oyuncu nişanlısı Justin Theroux da destek veriyor

Giriş Tarihi: 19.10.2014
Son karar: Evlat edinmek
İki yıldır nişanlı olan Jennifer Aniston- Justin Theroux çifti, ilişkilerinin geleceği adına önemli bir karar aldı. Anne olmayı çok istediğini her fırsatta dile getiren ancak 45 yaşına kadar hamile kalmayı başaramayan Aniston'ın, bir kız bebek evlat edinmeyi planladığı konuşuluyor. Geçtiğimiz haftalarda Bora Bora'da kısa bir tatil yapan ünlü çiftin, evlat edinme konusuna bu seyahatleri sırasında karar verdiği öğrenildi. Çifte yakın kaynaklar, güzel oyuncunun Los Angeles'taki üç evlat edinme ajansıyla temasa geçtiğini belirtti.

BEBEK BAHARDA GELİYOR
Şimdilik bu planlarını medyadan saklayan ünlü çiftin, evlat edinecekleri bebeğe bahar aylarında kavuşması bekleniyor. Düğünleri yılan hikayesine dönen Theroux ile Aniston'ın bebekten sonra evleneceği de konuşuluyor.

DOSTLA I İLHAM VERDİ


HAYATINDA İKİ ERKEK VAR!
Ünlü şarkıcı Sheryl Crow, 2007 yılında Wyatt isimli ilk oğlunu evlat edindi. Bekar olan Crow, üç yıl sonra ise şimdi 4 yaşında olan Levi'yi ailesine kattı. Ünlü yıldız, "Bekar birisi için, evlat edinmek çok iyi bir fikir" diyor.

HENÜZ DOKUZ GÜNLÜKTÜ
Oscarlı yıldız Charlize Theron'ın, 2012 yılında evlat edindiği Jackson, henüz dokuz günlüktü. Kimsesiz bir bebek olan Jackson'a kucak açan ünlü oyuncu, şimdi sevgilisi Sean Penn ve oğluyla birlikte mutlu bir hayat sürüyor.

HEM ANNELİK HEM BABALIK YAPIYOR

Sandra Bullock-Jesse James çifti, 2010 yılında New Orleans'tan Louis isimli bir erkek bebek evlat edindi. Daha sonra çift, James'in ihaneti nedeniyle yollarını ayırdı. Bullock şimdi 4 yaşında olan minik Louis'e tek başına bakıyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Son karar: Evlat edinmek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN