Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İsmail Türüt'ten çarpıcı açıklamalar

Giriş Tarihi: 20.10.2014 15:24 Güncelleme Tarihi: 20.10.2014 15:27
İsmail Türüt'ten çarpıcı açıklamalar

Ünlü türkücü İsmail Türüt, konuk olduğu Söylemezsem Olmaz programında yaptığı açıklamalarla yeni polemiklerin fitilini ateşledi.

İsmail Türüt'ün çok konuşulacak açıklamaları şöyle:

ÇIKARDIĞIN KASEDİ KENDİN DİNLERSİN"

Ben Davut Güloğlu'nun tarzına karşı çıktım. Zaten öyle bir tarz da kalmadı. Karadeniz müziği orijinal okunur. Ne popu yahu? Karadeniz popu yaparsan, çıkardığın kasedi böyle kendin dinlersin işte! Bırak popu popçular yapsın! O çizgiyi muhafaza edeceksin.

"ONLARI KANTARA KOYAR, TÜRKÜ DİYE YAZARIM"

Volkan Konak ile beni kıyaslayamazsınız. Volkan Karadeniz'den 5 türkü bilir, ben bilirim 5 Bin türkü; onlar ne anlar Karadeniz'den yahu? Onları kantara koyar, türkü diye yazarım. Onların tarzı Karadeniz değil. Karadeniz müziğinde tekim! Ben her zaman popülerim...

"BENİ ŞEREFSİZ BABA KONUMUNA GETİRDİLER"

Boşanma sürecinde şu an Yargıtay'dayız. Hakkımda birçok haber çıktı; bunlar yalan yanlış haberler. Hepsi yalan, yazanı da yalan, anlatanı da yalan! Bizi öyle bir hale soktular ki; bize yakışır mı bu söylenilenler. Bize değil hiçbir insana yakışmaz. Beni, 150 milyon dolar serveti olup da çocuklarına bakmayan şerefsiz baba konumuna getirdiler. Benim böyle bir servetim yok!

"NAFAKA ÖDERKEN ZORLANIYORUM"

Hesaplarıma tedbir konuldu. Eşime her ay 10 Bin lira nafaka ödüyorum. Bu parayı öderken zaman zaman zorluklar çekiyorum... 500 Bin lira da maddi manevi tazminat kararı verdiler. Böyle bir servetim olduğunu söylediler ama ispat etsinler…Böyle bir rakam Türkiye'de çok az kişiye verilmiş. Ben Halis Toprak değilim ki.

"EVLİYKEN EŞİMİ HİÇ ALDATMADIM"

Bekarlıkta olanları bir kenara bırakalım, evliyken eşimi hiç aldatmadım! Bir şey benim aleyhime olduğunda gazeteciler takla atıyorlar. Her konuşulan doğru değil ki. Yürekleri varsa gelip konuşsunlar! 17 yıl durup durup, 17 yıl sonra neden ortaya çıkıyorlar. Her şey ortada, herkes bizi tanıyor; hoş değil ki bunlar!

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İsmail Türüt'ten çarpıcı açıklamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN