Davut Güloğlu eski sevgilisinden şikayetçi oldu

Şarkıcı Davut Güloğlu ile 'şiddet uyguladı' diyen üniversiteli sevgilisi Pelin Subay'ın arasındaki kavga sertleşiyor. Mahkemeye giden Güloğlu, Subay'dan şikayetçi oldu.

Giriş Tarihi: 21.10.2014 10:27 Güncelleme Tarihi: 21.10.2014 10:53
Davut Güloğlu eski sevgilisinden şikayetçi oldu

Şarkıcı Davut Güloğlu ve ayrıldığı sevgilisi Pelin Subay'ın arasındaki 'şiddet' kavgası büyüyor. Subay'ın mahkemeye başvurarak eski sevgilisi Güloğlu'nun kendisine şiddet uyguladığını ileri sürmesinin ardından Güloğlu da dün savcılığa giderek, mahkemenin daha önce verdiği 'kendisi aleyhinde konuşma yasağı'na uymayan Subay'ın hapisle cezalandırılmasını istedi. Güloğlu, "Sanki 8 yıldır tanıdığım bir insan gitmiş, bir canavar gelmiş. Bu ülkede, döven, kıran ve döken bir adam olarak gösterildim" dedi.

KARARI HATIRLATTI

Dün avukatı ile birlikte Çağlayan'daki Adalet Sarayı'na gelen Davut Güloğlu, kendisi aleyhinde televizyon ve sosyal medya üzerinden açıklamalar yapan Subay'dan şikayetçi oldu.

HAPSİNİ TALEP ETTİ

Güloğlu, bununla ilgili 22 Ağustos tarihli mahkeme kararını hatırlatarak Subay'ın kendisine yönelik 'şiddet tehdidi, hakaret, aşağılama ve küçük düşüren davranışlarda bulunmamasına ve 6 ay süre ile iletişim araçlarıyla veya sair surette rahatsız etmemesine' karar verildiğini belirtti. Pelin Subay'ın mahkemenin bu kararına aykırı davrandığını öne sürdüğü dilekçesinde Güloğlu, Subay'ın televizyonlarda verdiği röportajların bilirkişi tarafından incelemesini ve ardından da şüpheli hakkında zorlama hapsine hükmedilmesini talep etti.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Davut Güloğlu eski sevgilisinden şikayetçi oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN