İntikam öyküsünün kahramanları

ATV ekranlarında bu akşam ilk bölümüyle karşınıza gelecek olan 'Beyaz Karanfil' adlı dizi; uyuşturucu baronu olan akrabası 'Burhan Korkmaz'ın yanında çalışan 'Zülfü'nün bir gecede değişen yaşamını anlatıyor. Peki, ekranların yeni dizisinde hangi karakteri, kim canlandırıyor? İşte bu sorunun cevabı ve karakterlerin analizi...

Giriş Tarihi: 24.10.2014
İntikam öyküsünün kahramanları
Zülfü Korkmaz (Kenan Çoban)
Sessiz biri olan 'Zülfü', eşi ve engelli oğlu ile basit bir hayat sürmektedir. Suçsuz yere girdiği cezaevinde, geri dönülmez bir yola düşer. Uyuşturucu baronu 'Burhan'dan intikam almaya karar verir.

Nilüfer Korkmaz (Oya Unustası)
'Zülfü'nün eşi. Bir ağa kızı olan 'Nilüfer'in ailesi, 'Zülfü' ile evlenmesine karşı çıkar. 'Nilüfer', 'Zülfü' ile kaçarak evlenmiştir. Kimseye boyun eğmeyen 'Nilüfer', doğru bildiklerini söylemekten hiçbir zaman geri durmaz.

Derya (Günay Musayeva)
Uyuşturucu baronu 'Burhan Korkmaz'ın zeki, sağduyulu, son derece profesyonel asistanı ve aynı zamanda sevgilisi.

Aysun (Begüm Yılmaz)

20'li yaşlarında güzel bir kadın. Güzel olduğunun farkında ve bunun bütün olanaklarını kullanıyor. 'Başar' ile birlikteliklerinden bir çocukları var ve 'Aysun' kimsenin bilmediği büyük bir sırra sahip.

Burhan Korkmaz (Ali Sürmeli)
50 yaşlarında zengin bir işadamı. Doğu'da büyük topraklara sahip bir ağa. Finans dünyasında adı bilinen bir kişi. Hayatı bir kumar olarak görüyor. Risk almaktan kaçınmıyor.

Necip Korkmaz (Fatih Dönmez)
'Burhan'ın kardeşi. 35 yaşlarında, yakışıklı biri. En büyük hedefi; abisinden sonra bu suç organizasyonunun başına geçmek.

Yasem in (Gizem Koçak)
'Aysun'un en yakın arkadaşı. Mankenlik yaparak yaşamını devam ettiriyor.

Başar Korkmaz (Çağlar Ertuğrul)
'Burhan Korkmaz'ın tek çocuğu. Bolluk içinde büyümüş, istediklerini her zaman uğraşmadan elde etmiş bir genç. Özel bir üniversitede peyzaj mimarlığı bölümünde okuyor. Hayattaki en büyük amacı, eğlencenin devam etmesi; 24 saat parti, güzel kızlar ve uyuşturucu.

Salih Yılmazsoy (Hakan Boyav)
45 yaşında, kendini işine adamış bir narkotik polisi. Kardeşinin uyuşturucu yüzünden ölümünden sonra tek amacı; uyuşturucuyla savaşmak. Etrafında kurduğu küçük ekibiyle yıllardan beri birçok uyuşturucu çetesini yok etmiş, hapse atmış, büyük başarılara imza atmış bir polis.

Mine Yılmazsoy (Veda Yurtse ver İpek)
40'li yaşlarında. Komiser 'Salih'in eşi. Özel bir hastanede hemşire. 'Salih'le olan evliliğinden 17 yaşında bir kızı ve 12 yaşında bir oğlu var.

Diğer oyuncular
Yeşim Korkmaz (Eda Özel): 'Burhan'ın eşi. Onun yükselişinde en büyük basamaklardan biri. Bu arada 'Burhan'ın girdiği alemde güç kazanmasını sağlayan kişilerden biri de 'Yeşim'in rahmetli babası.
Ayşenaz Yılmazsoy (Aleyna Solaker): 'Salih'in lisede okuyan kızı. En büyük arzusu; babasının emekli olması ve sakin bir yaşam sürmesi.
Furkan Yılmazsoy (Eray Berke Acar): 'Salih'in küçük oğlu. Annesi ve ablasına karşın babasının her zaman yanında.
Zelo Ana (Ferda Işıl): Oğlu 'Zülfü' dışında kimsesi yok. 'Zülfü'yü daha yeni doğmuşçasına seviyor. Geleneklerine çok bağlı biri. 'Zülfü'yü de inandığı geleneklere göre yetiştirmiş.
Metin (Tolga Eren): Ülkenin en güçlü uyuşturucu baronlarından biri. 'Burhan' ile beraber çalışıyor. Şu an için 'Burhan'ın kontrolünde hareket etmekle beraber, ona karşı içten içe bir düşmanlık da besliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İntikam öyküsünün kahramanları
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN