Baba olarak vicdanım rahat

Kızı Seren Fosforoğlu'nun "Çocuk sahibi olmama engel oldu" dediği Enis Fosforoğlu: Bu açıklamaları, bir hezeyandan dolayı patlama yaşadığı için yaptığını düşünüyorum. Benim vicdanım rahat

Giriş Tarihi: 29.10.2014
Baba olarak vicdanım rahat
Enis Fosforoğlu, kızı Seren Fosforoğlu'nun geçtiğimiz hafta yaptığı "Çocuğumun olmasına babam engel oldu" açıklaması hakkında ilk kez GÜNAYDIN'a konuştu. Seren Fosforoğlu, "Çocuğum' adlı oyun sırasında hamile kaldığımı öğrendim. Bunu sevinçle babama söylediğimde 'İşler ne olacak?' dedi. Çok üzüldüm, ardından düşük yaptım. Daha sonra tüp bebek denemesi yaptık ama stres yüzünden başarısız olduk" demişti. Enis Fosforoğlu, kendisini şöyle savundu: "Üzgünüm, şok geçiriyorum ve şaşkınım. Bu açıklamaları bir hezeyandan dolayı patlama yaşadığı için söylediğini düşünüyorum. Yalnız şunu belirteyim; bir baba olarak benim vicdanım rahat."

'EŞİYLE KONUŞMALI'
Usta sanatçı, kızının iddialarının doğru olmadığını söyledi: "38 yaşında bir kadının doğum yapmasına nasıl engel olurum. Bu durumu eşi ve doktoruyla konuşması gerek. Bir kere turnede 10'a yakın oyun varken kızım Seren Fosforoğlu bana 'Gelmeyeceğim, eşim beni çalıştırmıyor, tiyatroyu bırakacağım' diye mesajlar attı." Usta oyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hiçbir baba doğuma engel olmaz. Seren benim kızımdır; tiyatrodan kovamam. Kızımın; psikolojik ve sosyolojik durumu nedeniyle böyle bir tavır takındığını düşünüyorum. Benim de annem ve babam ayrıydı. Bir-iki yıl babamla konuşmadım ama babamı da gazeteye vermedim." Enis Fosforoğlu özel yaşantısı hakkında da ilk kez konuştu: "12 yıldır hayatımda bir kadın var; Feride Satıcı. Ona da saygısızlıklar yapıldı. Ve burada ilk kez söylüyorum ki ben bu kadınla evleneceğim."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Baba olarak vicdanım rahat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN