Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Hollywood'un rekortmen evlilikleri

Geçen yıllar onları birbirlerine daha çok bağlıyor. Aşkları ve aile yaşantıları, parmakla gösteriliyor. İşte Hollywood'un en uzun süreli evliliklerine imza atan ünlü çiftleri...

Giriş Tarihi: 29.10.2014
Hollywood'un rekortmen evlilikleri
Hollywood'da aşklar jet hızıyla başlayıp biterken, mutlu evlilikleriyle bu kuralı bozan ünlü çiftler de var. İlişkilerinde onlarca yılı geride bırakan ünlü isimler, düzenli aile yaşamlarıyla da herkese örnek oluyor. İşte Hollywood'un skandallardan, ihanetlerden ve kavgalardan uzakta devam eden en uzun evlilikleri...

32 YIL


DANNY DEVITO-RHEA PERLMAN
Komedyen Perlman ile ünlü aktör DeVito, 1971'de rol aldıkları bir oyunda tanıştı. İki hafta içinde birlikte yaşamaya başlayan çift, 11 yıllık ilişkilerini 1982'de nikah masasına taşıdı.

30 YIL

JAMIE LEE CURTIS-CHRISTOPHER GUEST
Sinema ve TV yıldızı Curtis, 1984 yılında bir dergide Guest'in fotoğrafını görüp "Bu adamla evleneceğim" demiş. Aylar sonra bir restoranda karşılaşan ikili, ilişki yaşamaya başladıktan altı ay sonra nikah masasına oturdu.

27 YIL

JULIA LOUIS DREYFUS-BRAD HALL
Dreyfus ile Hall, Northwestern Üniversitesi'nde okudukları dönemde tanıştı. Güzel oyuncu, 1987'den bu yana evli olduğu Hall için "Brad, doğru insandı ve hep öyle kaldı" diyor.

26 YIL

MICHAEL J.FOX-TRACY POLLAN
1982'de yayınlanmaya başlayan 'Family Ties' dizisinde iki sevgiliyi oynayan Fox ile Pollan, 1987'de ilişki yaşamaya başladı. Zamanla birbirlerine bağlandıklarını söyleyen çift, 1988'den bu yana evli.

26 YIL

TOM HANKS-RITA WILSON
'Volunteers' filminin setinde birbirlerine aşık olan Hanks ile Wilson, 1988 yılında evlendi. Hanks ile tanıştığında başka birisiyle ilişkisi olan Wilson, "Tom ile tanışana kadar aşık olmanın ne demek olduğunu bilmiyordum" diyor.

26 YIL

KEVIN BACON-KYRA SEDGWICK
'The Closer' dizisinin yıldızı Sedgwick ile ünlü aktör Bacon, 80'lerin sonunda bir tiyatro oyununda tanıştı. Başlarda birbirlerini kibirli ve kaprisli bulan ikili, birkaç ayda evlendi.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hollywood'un rekortmen evlilikleri
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN