Hayatı akışında yaşıyorum

Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ve oyuncu Murat Han'la yaşadığı aşklarla gündeme gelen Tuğba Melis Türk, ilişkilere bakışını anlattı: Hayatı akışında yaşıyorum. Yeni bir insan yeni bir hayattır, geçmişle hiç ilişkisi yoktur

Giriş Tarihi: 2.11.2014
Hayatı akışında yaşıyorum
Tuğba Melis Türk, Best Model of Turkey 2011 yarışmasında birinci olduktan sonra podyumların gözde mankenleri arasına girdi. Kısa bir süre sonra oyunculuğa transfer olan Türk, şöhret basamaklarını da hızlı bir şekilde tırmandı. Genç oyuncunun tanınmasını sağlayan en önemli olay ise Beşiktaşlı futbolcu Ersan Gülüm ile yaşadığı olaylı ilişki oldu. Geçen yıl Gülüm ile nişanlanıp ayrılan Türk, ardından Murat Han ile kısa süreli bir ilişki yaşadı. Tuğba Melis Türk ile yaşadığı çalkantılı ilişkileri ve ekran deneyimlerini konuştuk…

TÜRKİYE'DE MODELLİK BİTTİ
Ünlü bir model ve oyuncu olarak bir gün kamera önünde tercih edilmezseniz dünyanız yıkılır mı?
Hiçbir zaman dünyam yıkılmaz ve bunalıma girmem. hayat planlanarak yaşanabilen bir şey değil. Küçük şeylerle mutlu olmayı başarabilmelisiniz.

'Modellik mesleği bitti' diyorlar, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Türkiye'de modellik artık yok, maalesef bitti. Benim gördüğüm modacılarımız ve modellerimiz el ele verip bu mesleği bitirdi.

Bir dönem Ersan Gülüm'le yaşadığınız ilişkiyle gündeme gelndiniz. İşlerinize karışıyor muydu?
Böyle bir sorun yaşamadım. Her zaman anlayışlıydı. Ben asla işime karıştırmam. Evlendikten sonra saygı çerçevesi içinde sınırlamalar getirilebilir.

Öyleyse niye evlenmediniz?
Bunlar geçmişte kaldı, herkes kendi yoluna gitti. O dönem birçok haber çıktı ama ilişki niye bitti ben de bilmiyorum.

Çok kırıldınız mı?
Çok kırıldım ama bu çok büyük bir olay değil. Hayat böyle; kırılıyorsun, üzülüyorsun, seviniyorsun, hep mutlu geçmiyor. Üzüleceksin ki tecrübe edeceksin. O yüzden şu an mutluyum.

Bu ayrılıktan kısa bir süre sonra yeni bir ilişkiye başladınız...
Hayatı akışında yaşıyorum. Yeni bir insan yeni bir hayattır. Geçmişle hiç ilişkisi yoktur. 'Çivi çiviyi söker' mantığı bence yanlış. Yeni bir ilişki geçmişi kapatıp önüne bakmaktır. Murat Han ile ilişkimiz devam etmedi ama onu arkadaş olarak çok seviyorum. Çok iyi biri. Her zaman iş arkadaşım olarak hayatımda kalacak.

Yaşadıklarınız size ne öğretti?
Her zaman karşısındakini anlamaya ve ona güvenmeye çalışan biri oldum. Ama hayat sana fazla güvenmemeyi öğretiyor.

Evlilik hakkında ne düşünüyorsunuz?
24 yaşında olmama rağmen evliliğe sıcak bakıyorum. Evlilik kutsal bir kurum. Doğru insan karşına çıktığında yaşarsın. Evliliği de hayatın akışına bıraktım.

Ünlülerden hangi evli çifti örnek alıyorsunuz?
Bergüzar Korel ile Halit Ergenç'in evliliklerini çok beğeniyorum. Bence çok ciciler.

MURAT YILDIRIM'I BEĞENİYORUM
Oyunculukta en büyük hayaliniz nedir?
Çağan Irmak'la çalışmayı çok istiyorum. En büyük hayalim bu diyebilirim. Filmlerini çok beğeniyor ve izlerken ayrı bir heyecan duyuyorum. Bir filminde beni de oynatsa diye devamlı hayal kuruyorum. Özellikle onun bir dönem filminde oynamayı çok arzu ediyorum. İnşallah bir gün kısmet olur.

Karşılıklı oynamak istediğiniz biri var mı?
Murat Yıldırım'ı çok beğeniyor ve çok başarılı buluyorum. Gerçekten onunla bir projede karşılıklı oynamayı çok isterim. Bence Murat Yıldırım, diğer jönlere göre rolünü çok daha içten oynuyor. Canlandırdığı karakteri yaşadığını ve seyirciye de yaşattığını hissedebiliyorsunuz. Onu izlerken çok içten olduğunu düşünüyorum.

ORGANLARIMI BAĞIŞLADIM
Böbrek Vakfı'ndaki çalışmalarınızla da gündeme geldiniz…
Bir gün Türk Böbrek Vakfı'na gittim. Özellikle çocukları diyaliz makinesine bağlı gördüm ve bu durum çok içime işledi. Ardından 'Bu Bağış Size Çok Yakışacak' kampanyasına katıldım. Bizim katkılarımızla tişörtler satılıyor ve diyaliz makineleri alınmasını sağlıyoruz. Kendimi bu kampanya içinde olmaktan dolayı çok huzurlu hissediyorum. Ayrıca organ bağışının da ne kadar önemli olduğunun farkındalığını sağlamaya çalışıyorum.

Siz organlarınızı bağışlamayı düşünüyor musunuz?
İlk defa burada açıklıyorum. Ben de tüm organlarımı bağışladım.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Hayatı akışında yaşıyorum
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN