İvana Sert ile Yurdal Sert oğulları için bir arada

Giriş Tarihi: 3.11.2014 14:01 Güncelleme Tarihi: 3.11.2014 14:01

İvana Sert ile eski eşi, oğulları Ateş'in yeni yaşını birlikte kutladı. Başka partide yine oğlu için Özlem Yıldız'la bir araya gelen Sinan Serter ise eski eşiyle görüntü vermedi.

Boşanma davalarıyla uzun süre magazin gündeminde kalan İvana ile Yurdal Sert, önceki gün çocukları için bir araya geldi. Eski eşler, 9 yaşına giren oğulları Ateş'in doğum gününü Trump Alışveriş Merkezi'ndeki çocuk şehri KidzMondo'da birlikte kutladı.

DOST KALMAYI BAŞARDILAR

Yeni sevgilisi Sinan Akıman'la ikinci evliliğini yapmak üzere olan ikoncan, "Yurdal Bey, bunu nasıl karşıladı?" sorusuna şöyle yanıt verdi: "Sinan'la arkadaş değiller ama iş sebebiyle birbirlerini tanıyorlar. O yüzden Sinan, Yurdal'ın nasıl biri olduğunu, Yurdal da Sinan'ın nasıl biri olduğunu biliyor. Önemli olan çocuğumuzun mutluluğu. Ateş ile Sinan çok iyi anlaşıyor."

ARALARINI SEREN BOZDU!

Önceki gün bir araya gelen diğer eski eşler Özlem Yıldız ile Sinan Serter'di. Sert çiftinin aksine dost kalmayı başaramayan Yıldız ile Serter, gazetecilere yan yana görüntü vermek istemedi. Bu arada Sinan Serter'in; Seren Serengil'in yaptığı "Özlem Yıldız, Sinan'la evliyken de başka erkeklerle sosyal medyadan konuşuyordu" yorumu nedeniyle eski eşine çok öfkeli olduğu öğrenildi.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İvana Sert ile Yurdal Sert oğulları için bir arada
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN