Bu aşk hikayesi çok tartışılacak

Giriş Tarihi: 9.11.2014
Bu aşk hikayesi çok tartışılacak
Geçtiğimiz hafta çekimlerine başlanan 'Bana Adını Sor' filminin setine konuk oldum. Ekibin heyecanı görülmeye değerdi. 'Bana Adını Sor'un iki yıldızı Engin Hepileri ve Özge Borak, filmin izleyiciye 'Aşk mı, yoksa emek mi?' sorusunu sorduracağını söylüyor. Oben Aras'ın yazdığı, Taner Gündöner'in yönettiği film, 2015'te vizyona girecek.

VİZYONDA BU HAFTA

Bilimkurgu dünyasına yeni hediye
Bu hafta vizyona giren birbirinden iddialı 11 film arasında en dikkat çekeni; Christopher Nolan'ın son harikası 'Yıldızlararası'. Sinema dünyasının dahi çocuğu olarak bilinen Nolan, hiç tartışmasız en iyi bilimkurgu yönetmenlerinden biri. Kendisine büyük bir hayranlık besliyorum çünkü çocukluğumdan beri antipati duyduğum 'Batman'i bana o sevdirdi.

Bu filmde çok şey var
Sinema söz konusu olduğunda, kurgu kadar görüntü, ses, yönetmenlik, oyunculuk, kostüm ve daha birçok detay düşünülmek zorundadır. Nolan bunu nasıl başarıyor bilmiyorum ama çektiği filmlerdeki kurgu ve hikayeler öylesine etkileyici ki, ben kendimi film izliyor gibi değil de, kitap okuyor gibi hissediyorum! Nolan'ın son filmi ve yılın merakla beklenen bilimkurgu hadiselerinden biri olan 'Yıldızlararası', bir grup cesur kaşifin evrendeki solucan deliklerinin peşine düşme öyküsünü anlatıyor. Filmin oyuncu kadrosu, yıldız isimlerden oluşuyor. Dikkatimi en çok, başarısını Oscar ödülüyle pekiştiren Matthew McConaughey çekti. Filmde ona Anne Hathaway, Jessica Chastain ve Michael Caine gibi isimler eşlik ediyor. Hikaye hakkında detay vermek izleyiciye haksızlık olacaktır ancak bu filmde çok şey var. Hem bilimkurgu, hem bir aile dramı, hem de aksiyon... Özetle; bu filmde türün sınırları zorlanıyor. Mutlaka izleyin! Hepinize film dolu günler dilerim...


BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu aşk hikayesi çok tartışılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN