Etiketi çıkarmayı unuttular!

Hollywood'un en stil sahibi yıldızları da hata yapabilir! Ünlü isimler, kıyafetlerinin üzerinde unuttukları fiyat etiketleriyle herkesi şaşırttı

Giriş Tarihi: 10.11.2014
Etiketi çıkarmayı unuttular!
Milyonlarca dolarlık servete, binlerce dolar değerinde kıyafetlere, aksesuvarlara ve özel stil danışmanlarına sahipler. Ancak ünlü yıldızlar da bazen detaylar konusunda sınıfta kalıyor. Hollywood'un en şık isimleri, son dönemde katıldıkları davetlerde ve günlük yaşamlarında kıyafetlerinin üzerinde unuttukları fiyat etiketleriyle objektiflere takıldı.

EVA LONGORIA
Pahalı markalara düşkünlüğüyle tanınan Eva Longoria, Hollywood'daki Universal Stüdyoları'na girerken yine çok şıktı. Ancak güzel oyuncunun, topuklu ayakkabısının etiketini çıkarmayı unuttuğu göze çarptı.

JESSICA ALBA
Oyunculuk, iş kadınlığı ve annelik derken başını kaşıyacak vakit bulamayan Jessica Alba, geçtiğimiz ay New York'ta bir iş toplantısına giderken görüntülendi. Alba, göbeğini açıkta bırakan bluzunun üzerine giydiği şık ceketin fiyat etiketini çıkarmayı unuttuğunun farkında bile değildi.

CHRIS HEMSWORTH
'Thor' filminin yıldızı Chris Hemsworth, geçtiğimiz haftalarda Londra'da katıldığı bir davette ceketinin içinden görünen fiyat etiketiyle herkesi şaşırttı.

TAMARA ECCLESTONE
Dünya jet sosyetesinin tanınmış ismi Tamara Ecclestone, Londra'da bir restorana girerken kırmızı elbisesi ve ilginç tasarımlı ayakkabılarıyla objektiflere poz verdi. Ancak Ecclestone arkasını döndüğünde, topuklu ayakkabısının tabanındaki fiyat etiketi ortaya çıktı.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Etiketi çıkarmayı unuttular!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN