Oktay Kaynarca'dan sert açıklama

Giriş Tarihi: 10.11.2014 14:50
Oktay Kaynarca'dan sert açıklama

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca'nın Bebek'te bir trafik kavgasına karıştığı ve bir arabaya tekme atıp, camlarını yumrukladığı iddia edilmişti.

Kaynarca, Söylemezsem Olmaz programına telefonla katıldı ve hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü.

Oktay Kaynarca'nın açıklamaları şöyle;

"BAĞIRIŞ ÇAĞIRIŞLAR OLDU"

Olay iddia edildiği gibi ortalığı birbirine katma meselesi değil. Haberi nereden tutsan dökülüyor. Küçük Bebek Yokuşu'nda trafik çok sıkışık olduğu için herkes birbirine yol verir. Arkamdaki kadın da hastasına yetişeceğini söyledi. İndim aşağıya, yolun ortasında bir tane araç keyfi şekilde yolu kapatmış. Yolu tıkayan aracın sahibini uyardım. Keyfi bir şekilde durmaya, aracını çekmemeye devam etti. Daha sonra bağırış çağırışlar oldu, ama küfür etmedim. En sonunda da çekti aracını.

"BU ŞEREFSİZLİKTEN BAŞKA BİR ŞEY DEĞİL!"

Ertesi gün gazetelerdeki haberleri görünce, gazetelerin yaklaşım biçimine baktım. Bir vatandaş telefonla olayları çekmiş. O vatandaşın çektiği resimlerle, hakkımda asılsız haberler yapmışlar. Gazetecilik bu değildir, magazincilik bu değildir. Ne zorbalığım, ne kabadayılığım kalmış. Ben böyle bir haber şekli görmedim. Halkımız da magazincilik yapar oldu. Onun k.çı açıldı, bunun başı açıldı, bu şerefsizlikten başka bir şey değil, bu muhbirlik! Beni magazin var etmedi, magazinle de var olmayacağım. Yaptığım işle var olacağım.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Oktay Kaynarca'dan sert açıklama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN