Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Yuvamı yıkmadım, yıkarsam da kendi hayatım'

Serdar Ortaç'ın bir sözü üzerine eşi Serkan Uçar'la boşanma noktasına gelen Ece Erken: Ortada küçük bir tartışma var ama yuvamı yıkmadım. Yıkarsam da kendi hayatım

Giriş Tarihi: 10.11.2014
'Yuvamı yıkmadım, yıkarsam da kendi hayatım'
Geçtiğimiz günlerde Serdar Ortaç'ı dinlemeye giden, Ortaç'ın "Ne güzel çocuk da yaptınız, bize de öğretin nasıl yaptığınızı" demesi üzerine kavga eden, hatta boşanma noktasına gelen Ece Erken-Serkan Uçar çifti, önceki gün olayla ilgili Instagram'dan açıklama yaptı. Ortaç'ın sözü üzerine çok sinirlendiği, hamile eşi Ece Erken'e 'Bu adam nasıl böyle bir şey der?' diyerek hakaret ettiği, Erken'in kendisinden önce mekandan ayrılması üzerine ise "Onu boşayacağım" dediği iddia edilen Uçar, şunları yazdı: "Arkadaş grubumuzla çıktığımız eğlencemiz güzel başlayıp maalesef küçük bir yanlış anlaşılma sonucu tartışmayla bitmiştir. Her evlilikte olan tartışmaları bile yaşamazken, aylar sonra maalesef ilk kez içtiğim bir-iki kadeh içki sonucunda saçmaladığım doğrudur. Ama yazıldığı gibi asla hamile eşime en ufak bir zarar vermedim. Kolunu değil, elini tuttum."

TEK DERDİM BEBEĞİMİN SAĞLIĞI

Kavganın ardından Instagram sayfasından Uçar soyadını silen, fakat daha sonra eşinin soyadını yeniden kullanmaya başlayan Erken'in açıklaması ise şöyle: "Hayatımın en güzel dönemini yaşarken yapılan saçma sapan yorumlar beni üzemez. Ortada küçük bir tartışma, yazılan ama edilmeyen sözler var. İster soyadını silerim, ister fotoğrafları, nazımı da yaparım, canımın istediğini de. Şu an tek derdim; bebeğimin sağlığı. Yuvamın yıkıldığı yok; başkalarının mutsuzluğuyla beslenen tiplere lafım. Yıkmaya karar verseydim de yine kendi hayatım."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Yuvamı yıkmadım, yıkarsam da kendi hayatım'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN