Elif Gönlüm'ün estetiksiz hali şoke etti

Milli basketbolcu Kerem Gönlüm'le yaptığı evlilikle sosyeteye giren Elif Gönlüm'ün 12 yıl önce 'katalog mankeni' olduğu ortaya çıktı. Gönlüm'ün 2002'deki estetiksiz hali ise şoke etti!

Giriş Tarihi: 11.11.2014 12:50 Güncelleme Tarihi: 11.11.2014 12:56
Elif Gönlüm'ün estetiksiz hali şoke etti

Magazin ve sosyete dünyasına Milli basketbolcu Kerem Gönlüm sayesinde giren Elif Gönlüm'ün bilinmeyen yönleri ortaya çıktı.

Ünlü basketbolcuyla evlendiği günden beri cemiyet hayatının ünlüleriyle sıkı dostluklar kuran ve sosyetik davetlerin aranılan ismi olan Elif Hanım, güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekti.

22 YAŞINDA KATALOG MANKENİYMİŞ

Her zaman doğallıktan yana olduğunu söyleyen Elif Gönlüm'ün 2002 yılında çekilen pozları ise tam aksini gösterdi! O zamanlar 22 yaşında olan Gönlüm'ün 'katalog mankeni' olduğu ortaya çıktı. Gönlüm'le aynı ajansa bağlı çalışan bir arkadaşı "Elif'le gittiğimiz çekimlerden bugünün parasıyla 300 lira alırdık" dedi.

TAM BİR ESTETİK HARİKASI

Öte yandan Elif Gönlüm'ün 12 yıl önce çekilen fotoğraflarındaki asıl çarpıcı yan ise geçirdiği evrimdi! Fotoğraflarda tanınmayacak halde olan Gönlüm'ün bir dizi operasyondan geçerek bugünkü güzelliğine kavuştuğu ortaya çıktı. Kaşları, burnu, yanakları ve ve dudaklarına estetik operasyon yaptıran Elif Gönlüm'ün dişlerindeki değişim de şaşırtıcıydı. Bu fotoğraflarla Gönlüm, Deniz Akkaya ve Ajda Pekkan gibi estetik harikası isimler arasına eklenmiş oldu!

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Elif Gönlüm'ün estetiksiz hali şoke etti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN