Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Emel Yıldırım'a dayak terapisi

19 yıllık evliliğini Erdal Acar'ın kendisine dayak atmasıyla bitiren Emel Yıldırım, depresyona girdi. Modacı, Metin Hara'nın verdiği terapi derslerine ve kampına katılıyor.

Giriş Tarihi: 11.11.2014 10:54 Güncelleme Tarihi: 11.11.2014 16:48
Emel Yıldırım'a dayak terapisi

Sosyetik işadamı Erdal Acar'la yaptığı evliliği ısrarla yürüten Emel Yıldırım, sonunda pes etmişti. Eşinin ihanetlerine yıllarca göz yuman güzel modacı, Acar'ın kendisine dayak atmasını ise affetmedi. Gördüğü şiddetin ertesinde soluğu mahkemede alan Emel Yıldırım, 19 yıllık eşinden tek celsede boşandı.

EMEL YILDIRIM FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN!

2 HAFTA ÖNCE BAŞLADI

Bir süredir ailesinin yanına gidip İzmir'de kalan Yıldırım, ağır bir depresyona girdi. Yaşadığı sıkıntılı dönemi tek başına atlatamayan güzel modacı, çareyi "modern zamanın dervişi" olarak anılan Metin Hara'nın terapilerinde buldu. Emel Yıldırım, aynı zamanda fizyoterapist ve enerji tıbbı uzmanı Metin Hara'nın verdiği seminerlere 2 hafta önce katılmaya başladı.

ABANT'TA YENİLENECEK

Hara'nın seminerlerine katılanlardan oluşan 'İnsana Güven' grubunun da üyesi olan Yıldırım, 13 Kasım'da grup üyeleriyle birlikte Bolu Abant'ın yolunu tutacak. Metin Hara'nın burada düzenlediği '5. Yoga&Dans ve Farkındalık Festivali'ne katılacak olan güzel modacı, 16 Kasım'a kadar burada yapılacak terapilerle yaşadığı sıkıntılı süreci atlatmaya çalışacak.

EVLİLİĞİ ŞİDDET BİTİRDİ

Emel Yıldırım, kendisine şiddet uygulayan 19 yıllık eşi Erdal Acar'ı affetmedi. Güzel modacı, tek kuruş tazminat almadan Acar'ı boşadı.

Kaynak: Takvim

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Emel Yıldırım'a dayak terapisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN