Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Özlem Yıldız yeni aşkı Mustafa Elgin hakkında konuştu

Eşi Sinan Serter'den boşandığından beri adı birçok kişiyle anılan Özlem Yıldız, aradığı mutluluğu Mustafa Elgin'de buldu. Ancak Yıldız, yine dedikodu oklarının hedefi olmaktan kurtulamadı.

Giriş Tarihi: 11.11.2014 11:32 Güncelleme Tarihi: 11.11.2014 15:13
Özlem Yıldız yeni aşkı Mustafa Elgin hakkında konuştu
Oya Aydoğan, Söylemezsem Olmaz programında Özlem Yıldız'ın birliktelik yaşamaya başladığı Mersinli işadamı Mustafa Elgin hakkında çok konuşulacak iddialar ortaya attı.

Aydoğan'ın açıklamaları şöyle;

"BOŞANDIKLARI GÜNÜN AKŞAMINDA KUTLAMA YAPMIŞ"

Mustafa Elgin, geçtiğimiz cuma günü boşanmış. Boşandıkları günün akşamında ise Özlem Yıldız'la kutlama yapmış. Boşandığı karısının adı Pelin. Pelin Hanım ile 5.5 senelik bir evlilikleri varmış ve bu evlilikten 4.5 yaşında bir çocukları varmış.

"ÖZLEM İLE MUSTAFA'YI ECE ERKEN TANIŞTIRMIŞ"

Pelin Hanım'ın ailesi, Mustafa Bey ile Özlem Yıldız'ın 1.5 aydır ilişki yaşadıklarını iddia ediyorlar. Onların anlattığına göre Özlem ile Mustafa Bey'i Ece Erken tanıştırmış. Mustafa Bey bir aydır eve gitmiyormuş. Karısının cipini bile altından almış galeriye satmak için.

"AİLESİ ÇOK ÜZGÜN"

Pelin Hanım'ın ailesi çok üzgün. En çok üzüldükleri nokta ise; Mustafa Bey ile Pelin Hanım cuma günü boşanıyorlar, aynı günün akşamında ise kutlama oluyor.

OLAY KADIN ÖZLEM YILDIZ KONUŞTU

Özlem Yıldız, iddialar üzerine Söylemezsem Olmaz programında çok konuşulacak açıklamalar yaptı.

Yıldız'ın açıklamaları şöyle;

"YUVA DAĞITMAK GİBİ BİR VEBALİN ALTINA GİRMEM"

Ben konuşmadıkça hakkımdaki yorumlar artıyor. Hayatımda evli bir adamla ilişki yaşamak, yuva dağıtmak gibi bir vebalin altına girmem. Ben o isimle 1 haftadır tanıştığımı şahitlerimle ispat ederim. Biz tanıştığımız gün boşanma davasının günü bile belliydi.

"BOŞANMAK KUTLANACAK BİR ŞEY DEĞİL"

Kutlama yaptığımız gün masamız oldukça kalabalıktı. Boşanmak kutlanacak bir şey değil. İki kişi arasında yaşananlara girmek istemiyorum ama boşanma davası 6 ay önce açıldı ve uzun süredir karşılıklı bir anlaşmazlık var. Beni böyle şeylerin içine karıştırmasınlar.

"HERKES KENDİ HAYATINA BAKSIN"

Hakkımdaki haberler o kadar bel altı ve o kadar ağır ki, sabrım zorlanıyor. Artık bu kampanyayı bitirsinler. Herkes kendi hayatına baksın. Ben savunamayacağım ve arkasında duramayacağım hiçbir şey yapmadım hayatımda, asla da yapmayacağım.

"BİRBİRİMİZİ TANIMAK İSTİYORUZ"

Bizi Ece tanıştırmadı. Haberlerde iddia edildiği gibi hesaplar da olmadı, şampanya da patlatılmadı. Zorlu bir süreçten geçiyoruz. Mustafa Bey işinde gücünde bir isim olduğu için, bu yaşananlar onun için de hiç kolay değil. O kadar stresli günler geçiriyoruz ki; çok büyük bir aşk yaşıyorum demek için çok erken. Ama birbirimizi tanımak istediğimizi söyleyebilirim.

Günaydın twitter

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Özlem Yıldız yeni aşkı Mustafa Elgin hakkında konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN