Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Boşanmayı benim evimde kutladılar

Özlem Yıldız'la ilişkisi yüzünden dokuz yıllık evliliğini bitiren Mustafa Elgin'in eşi Pelin Elgin: Yeniköy'deki evimizde davullu zurnalı kutlama yapıp halay çekmişler. Elimde video kayıtları var

Giriş Tarihi: 13.11.2014
Boşanmayı benim evimde kutladılar
Özlem Yıldız'ın, yeni sevgilisi Mustafa Elgin'in yuvasını yıktığı ve boşanma günü kutlama yaptığı iddia edilmişti. Ünlü sunucu, kendini "Ben böyle bir vebalin altına girmem" diye savunmuştu. Mersinli işadamı Mustafa Elgin'in eşi Pelin Elgin, boşanmayla ilgili ilk kez GÜNAYDIN'a konuştu:
Geçtiğimiz cuma günü Mersin Adliyesi'nde 11.20'de boşandık ama boşanma ilamı hâlâ elimize gelmedi. Ayrıca imzalar falan da atılmadı.
Mahkemeye eşim ile birlikte gittik. Sonra da öpüşüp koklaşarak ayrıldık. Kavgamız, gürültümüz asla olmadı.
Davadan sonra ben başka yere gittim. Mustafa Bey ise İstanbul'a döndü. Yeniköy'deki evimizde Özlem Yıldız, Ece Erken, Serkan Uçar ve İdo Tatlıses ile birlikte davullu zurnalı kutlama yapıp halay çekmişler. Elimde video kayıtları var.

EŞİM AŞK MESAJLARI ÇEKTİ
Eşimi ve Özlem Yıldız'ı; Derya Tuna tanıştırdı. İkisi, Derya Hanım'ın Etiler'deki kebapçısında sürekli görüşüyormuş. Özlem'le eşimin tanışıklığı iddia edildiğini gibi yeni değil, 1.5 aydır birlikteler.
Özlem Hanım yalan söylüyor. Onun dediği gibi boşandığımız gün tanışmadılar. Boşanmadan bir hafta önce, Yeniköy'deki evimizde İdo ve onunla çekilmiş fotoğraflar var. Özlem Yıldız, fotoğrafların doğum günü partisinde çekildiğini söylüyor ama onların boşanma günü çekildiğini ispat edebilirim. Ferman Toprak'ın doğum gününden fotoğraflar da var.
Eşim 30 Ekim gecesi attığı mesajda "Evdeyim yatıyorum merak etme, ben yavşak değimli. Öptüm" diye yazdı. Ben de 31 Ekim'de yani eşimin doğum gününde "Olmadığına inandığım değerlere sende rastladım" diye bir mesaj attım. O da karşılık olarak "Sağol karıcığım. İyi ki karımsın, iyi ki seni kaçırmışım; ulan bir daha olsa bir daha kaçırırım" diye yazdı. Ben de "Bin kere olsa gene sana kaçarım" diye yanıtladım. Bunun üzerine "Aslanım benim" diye cevap verdi. Ama o gece yanında Özlem Yıldız varmış. Doğum gününün ertesi sabahı eşim "İyi ki doğmuşum fındık" diye mesaj attı. Ancak bunun üzerine fotoğrafları gördüm ve mahkemeye gitmeye karar verdim.
Mustafa Bey, benimle boşanmak istiyormuş. Boşanmak istiyorsa doğum gününde neden bana aşk mesajları attı. Özlem Yıldız, bir TV programında yeni doğum yaptığımı söyledi. Benim çocuğum 4.5 yaşında. Ayrıca beş yıllık değil dokuz yıllık evliyim.
İstanbul'u terk etmedim. Eşimin işinden dolayı Mersin'de oturuyorum. Ben zaten İstanbul Yeniköylü'yüm.
Boşanırken eşimdan büyük şeyler istemedim. Ben zaten varlıklı bir ailenin kızıyım. Mağdur gibi gösterilmekten de hiç hoşlanmıyorum.

'7 KASIM'DA ANLAŞMALI OLARAK BOŞANDILAR'
Özlem Yıldız'ın Mersinli işadamı Mustafa Elgin ile aşk yaşadığı ortaya çıkmış; Mustafa Elgin'in halen evli olduğu iddia edilmişti. Ünlü işadamının avukatı Cenk Ahi, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına telefonla bağlandı ve Elgin'in bir süre önce eşinden boşandığını açıkladı. Çıkan haberler sebebiyle duydukları üzüntüyü dile getiren Ahi, müvekkili Mustafa Elgin'in 7 Kasım 2014 tarihinde, eşinden anlaşmalı olarak boşandığını belirtti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Boşanmayı benim evimde kutladılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN