polisten böyle kaçmıştı

‘Uyuşturucu ticareti yapmak’ suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan ve daha sonra kayıplara karışan şarkıcı ’nin tanınmamak için başörtüsü kullandığı tespit edildi

Giriş Tarihi: 15.11.2014 17:39
Deniz Seki polisten böyle kaçmıştı
İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi'nce 'uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılan şarkıcı hakkında önemli bilgilere ulaşıldı.

PARAYA SIKIŞTI

Edinilen bilgilere göre, Seki'nin aramayı sürdüren güvenlik, yakalanmamak için cep telefonu ve kredi kartı kullanmayan Seki'nin, bir süre önce nakit paraya sıkıştığını belirledi.

Seki'nin bu kapsamda dolaylı yollarla irtibat kurduğu annesinden kendisine para göndermesini istediği öğrenildi. Seki'nin yerinin tespit edilmemesi için hiçbir şekilde kredi kartı ya da cep telefonu kullanmadığı belirtildi.

Ünlü şarkıcının yakalanmamak için saç rengi ve giyim şeklini sürekli olarak değiştirdiği belirlendi. Seki'nin zorunlu kalmadıkça kalabalık ortamlara girmediği de değerlendirildi.

Seki'nin eğer dışarı çıkmak zorunda kalması halinde ise tanınmamak için türban ve başörtüsü ile örtündüğü belirlendi. Seki'nin ayrıca, bunlarla birlikte güneş gözlüğü gibi çeşitli aksesuarlar da kullandığı tespit edildi.

Polis bu tespitlerinin ardından, bir süre önce Seki'yi yakalamak için İstanbul dışında iki ilde çalışma gerçekleştirdi. Ancak polis ekiplerinin, özel olarak yürütülen bu çalışmalardan bir sonuç alamadığı öğrenildi.

AN MESELESİYDİ

Seki'nin izini süren güvenlik birimlerinin ünlü şarkıcıyı yakalamasının ise an meselesi olduğu bildirilmişti. Ayrıca, daha önce Seki'nin yurtdışına kaçtığı yönündeki bilgilerin ise gerçeği yansıtmadığı kaydedildi.

VE DENİZ SEKİ BUGÜN YAKALANDI

Deniz Seki yakalandı haberi gündeme bomba gibi düştü. Uyuşturucu kullandığı için hakkında yakalama kararı çıkartılan ve yurt dışına kaçtığı iddia edilen firari sanatçı Deniz Seki saklandığı evde gözaltına alındı.

Deniz Seki, 6 aydır süren aramalar neticesinde İstanbul Esenyurt'ta saklandığı evde yakalandı. Yurtdışına kaçtığı ileri sürülen Seki'nin Eseyurt'ta yakalanması herkesi şaşırttı.

DENİZ SEKİ BAKIN NEREDE YAKALANDI
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Deniz Seki polisten böyle kaçmıştı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN